- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 ecru Cantal Oak K653
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, allover houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Ecru Cantal Oak K653
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit tot de perfecte vloer voor vrijwel elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen met hun 1-strooks uiterlijk ogen elegant, rustiek en vol karakter. Een echte must-have voor liefhebbers van hout! De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt de tegelachtige look. Dankzij het gestructureerde oppervlak krijgt deze vloer een verbluffend echte houtuitstraling, die nauwelijks van echt te onderscheiden is.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. Laminaat heeft een driedelige opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die samen met de robuuste overlay is geperst. De HDF-drager is vervaardigd uit hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor extra stabiliteit.
Het kliksysteem garandeert een snelle, eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in huis, zoals trappenhallen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik weet hij te overtuigen met gebruiksklasse (NK) 32 in de commerciële sector.
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daarom perfect geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. De plaatsing over een warmwater-vloerverwarming is probleemloos mogelijk.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed assortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsniveaus vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerenhandel als in de doe-het-zelfmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk dit product vóór de installatie volledig te acclimatiseren. Lees daarom eerst zorgvuldig de leginstructies door, zodat je alle stappen correct uitvoert.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Ecru Cantal Oak |
| Decorbenaming: | K653 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |