- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 Greige Palais Oak K856
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, allover houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Greige Palais Oak K856
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloerbedekking voor bijna elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen hebben met hun 1-strooks uitstraling een natuurlijke en rustieke look, waardoor elke kamer extra gezellig aanvoelt. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt de tegeloptiek. Dankzij het gestructureerde oppervlak krijgt deze vloer een verbluffend echte houtlook die nauwelijks van echt hout te onderscheiden is.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. Laminaat heeft een driedelige opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die is samengeperst met de robuuste overlay. De dragerplaat is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor extra stabiliteit.
Het kliksysteem garandeert een snelle en eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste ruimtes in de particuliere woonomgeving, zoals trappenhallen of entrees. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dit product is uitgerust met een waterbestendige dragerplaat en is daardoor uitstekend beschermd tegen vocht. Daarom kan deze vloerbedekking probleemloos worden gelegd in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Het leggen op een warmwater-vloerverwarming is zonder problemen mogelijk.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers actief. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsniveaus vertegenwoordigd, zowel bij de gespecialiseerde vloerenhandel als in de bouwmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Decor: | Greige Palais Oak |
| Decorbenaming: | K856 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |