- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 Grey Palais Oak K857
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, allover houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Grey Palais Oak K857
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken hem tot de perfecte vloer voor bijna elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen zijn perfect voor iedereen die het authentieke houtkarakter van zijn vloer wil benadrukken – voor een rustieke uitstraling. De rondom 4-zijdige V-groef versterkt het karakter van de vloer en geeft hem een bijzondere structuur. Deze vloer krijgt door het gestructureerde oppervlak een verbluffend echte houtlook, die nauwelijks van echt te onderscheiden is.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. De opbouw bestaat uit drie lagen: de deklaag, die samen met de decorfolie wordt geperst tot een slijtvast oppervlak, de HDF-drager van hoogverdichte houtvezel en de contralaag/stabilisatiefilm, die het product vormstabiel maakt.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte zones in huis, zoals trappenhallen of entreegebieden. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de projectsector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dankzij de waterbestendige dragerplaat kan deze vloerbedekking ook worden toegepast in vochtige ruimtes zoals de keuken of badkamer. Door de uitstekende thermische geleidbaarheid is deze vloer bovendien zeer geschikt om te leggen op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert vandaag ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn circa 620 medewerkers actief. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsklassen vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerenhandel als in de bouwmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees hiervoor eerst zorgvuldig de installatie-instructies door, zodat je alle stappen op de juiste manier volgt.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Decor: | Grey Palais Oak |
| Decorbenaming: | K857 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |