- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 Natural Darcy Oak K843
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, synchroon houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8 Natural" Darcy Oak K843
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne look en de bijzonder onderhoudsvriendelijke toplaag van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor vrijwel elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen zijn perfect voor iedereen die het authentieke houtkarakter van de vloer wil benadrukken – voor een rustieke uitstraling. De rondom 4-zijdige V-groef van de plank accentueert het rustieke landhuiskarakter.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. De opbouw bestaat uit drie lagen: de deklaag, die samen met de decorfolie tot een slijtvaste oppervlakte wordt geperst, de HDF-drager van hoogverdichte houtvezel en de contralaag/stabilisatiefilm, die het product vorm- en loopstabiel maakt.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden geïnstalleerd. De vloer voldoet aan gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in huis, zoals traphallen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt deze vloer in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daardoor perfect voor installatie in vochtige ruimtes. Dankzij de uitstekende warmtegeleiding kan deze vloer zeer goed worden gelegd op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers actief. Met een breed assortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel bij de gespecialiseerde vloerenhandel als in de bouwmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product voor de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees voor je begint eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Natural Darcy Oak |
| Decorbenaming: | K843 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |