- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 Natural Parioli Oak K793
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, allover houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8 Natural" Parioli Oak K793
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloerbedekking voor bijna elke woonruimte.
Optiek
De hoogwaardige landhuisdelenlook past optimaal bij elke interieurstijl. Door het 1-strooks design oogt het laminaat harmonieus en elegant. De rondom 4-zijdige V-groef van de plank benadrukt het rustieke landhuiskarakter. Dankzij de modernste productietechnieken worden patroonherhalingen in de oppervlaktestructuur tot een minimum beperkt, zodat een natuurlijk en authentiek houtdecors ontstaat.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. De opbouw bestaat uit drie lagen: de toplaag, die samen met de decorfolie tot een slijtvaste oppervlakte is geperst, de HDF-dragerplaat van hoogverdichte houtvezel en de contralaag/stabilisatiefilm, die het product vormstabiel en beloopvast maakt.
Het kliksysteem garandeert een snelle, eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in de privéwoning, zoals trappenhallen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continue belasting overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dankzij de weerstand tegen vocht, mogelijk gemaakt door de waterbestendige dragerplaat, kan deze laminaatvloer ook worden gelegd in vochtige ruimtes zoals de badkamer of keuken. Leggen op een warmwater-vloerverwarming is probleemloos mogelijk.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van de productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn circa 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerenhandel als in de bouwmarktsector wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst de leginstructie zorgvuldig door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Natural Parioli Oak |
| Decorbenaming: | K793 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |