- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 “Old Camberwick Oak” K794
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, allover houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Old Camberwick Oak K794
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor bijna elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen met hun 1-strooks uitstraling ogen elegant, rustiek en vol karakter. Een must-have voor liefhebbers van hout! De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt de tegelachtige uitstraling. Dankzij de modernste prentechnologieën volgt het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in het kleinste detail de structuur van hout.
Technische details
De planken hebben een breedte van 8 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. Laminaat is driedelig in opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die is samengeperst met de robuuste overlay. De HDF-drager is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor blijvende stabiliteit.
Het kliksysteem garandeert een snelle, eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in de particuliere woonomgeving, zoals trappenhallen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dankzij de waterbestendige HDF-drager kan deze vloer ook worden toegepast in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Het leggen over een warmwater-vloerverwarming is probleemloos mogelijk.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert inmiddels ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsklassen vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerhandel als in de bouwmarkt. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees hiervoor eerst zorgvuldig de leginstructies door, zodat je alle stappen correct volgt.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Decor: | Old Camberwick Oak |
| Decorbenaming: | K794 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |