- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 “Sundance Oak” K326
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, synchroon houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Sundance Oak K326
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor vrijwel iedere ruimte.
Optiek
Het natuurlijke landhuisdeeldesign van deze laminaatvloer heeft met zijn 1-strooks uiterlijk een natuurlijke, rustieke look die in elke kamer voor extra gezelligheid zorgt. De rondom vier zijden aangebrachte velling benadrukt het tegellook-effect op een bijzonder stijlvolle manier.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. Laminaat is drielaags van opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die samen met de robuuste overlay is geperst. De HDF-drager is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en de contralaag/stabilisatiefilm aan de onderzijde zorgt voor extra vormstabiliteit.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in de privéwoning, zoals trappenhallen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dit product is uitgerust met een waterbestendige dragerplaat en daardoor uitstekend beschermd tegen vocht. Deze vloer kan daarom zonder problemen worden gelegd in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge thermische geleidbaarheid, waardoor hij geschikt is voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van de productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de productielocatie met een volledig geïntegreerde houtplaatfabricage zijn circa 620 medewerkers actief. Met een breed assortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel bij de gespecialiseerde vloerhandel als in de bouwmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Decor: | Sundance Oak |
| Decorbenaming: | K326 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |