- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 Torro “Cremona Oak” K2738
1288 × 195 x 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, houtstructuur allover, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Torro Cremona Oak K2738
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloerbedekking voor vrijwel elke ruimte.
Optiek
De aan vier zijden doorlopende Velling structureert het legbeeld en zorgt voor een rustig, gelijkmatig patroon. Dankzij het gestructureerde oppervlak ontstaat optisch én voelbaar de indruk van een echte houten vloer met een natuurlijke uitstraling.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. De opbouw van het laminaat bestaat uit drie lagen die op elkaar zijn aangebracht: onderaan de Contralaag/stabilisatiefilm, in het midden de HDF-drager met het kliksysteem en bovenop de robuuste toplaag met decorfolie.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. De vloerbedekking komt overeen met gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in de privéwoning, zoals trappenhallen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt deze vloer in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dankzij de waterbestendige platen kan deze vloerbedekking ook worden gebruikt in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge warmtegeleiding, waardoor hij uitstekend geschikt is om over een warmwater-vloerverwarming te worden geïnstalleerd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerhandel als in de bouwmarktsector wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Decor: | Torro Cremona Oak |
| Decorbenaming: | K2738 |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |