- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 “Tortilla Cashmere Oak” K469
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, allover houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Tortilla Cashmere Oak K469
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken hem tot de perfecte vloerbedekking voor bijna elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen met hun 1-strooks uitstraling ogen elegant, rustiek en vol karakter. Een must-have voor liefhebbers van hout! De rondom vierzijdige V-groef geeft het gelegde vloerbeeld structuur en zorgt voor een gelijkmatig patroon. Dankzij moderne productietechnieken worden patroonherhalingen in de oppervlaktestructuur tot een minimum beperkt, zodat een natuurlijk en authentiek houtdesign ontstaat.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. Laminaat is driedelig van opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die samen met het robuuste overlay tot één geheel is geperst. De HDF-drager is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor vormvastheid.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. De vloerbedekking komt overeen met gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in de privésfeer, zoals trappenhallen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de projectsector met gebruiksklasse (NK) 32.
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daarom perfect voor plaatsing in vochtige ruimtes. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge warmtegeleiding, waardoor hij uitstekend geschikt is voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn circa 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsklassen vertegenwoordigd, zowel bij de vloerspeciaalzaak als in de doe-het-zelfmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees de leginstructie eerst zorgvuldig door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Tortilla Cashmere Oak |
| Decorbenaming: | K469 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |