- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Casa Classico Abele landhuisdeel
7 mm dik, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, gestructureerd, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.467 m²):€ 29,36 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaatvloer HPFloor "Casa Classico" Abele landhuisdeel
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en de bijzonder onderhoudsvriendelijke toplaag van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor bijna elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen zijn perfect voor iedereen die het authentieke houtkarakter van de vloer wil benadrukken – voor een rustieke uitstraling. De rondom 4-zijdige V-groef van de plank accentueert het rustieke landhuiskarakter. Dankzij de modernste productieprocessen worden patroonherhalingen in de oppervlaktetextuur tot een minimum beperkt, waardoor een natuurlijk en authentiek houtdecor ontstaat.Technische details
De planken hebben een breedte van 19,2 cm, een lengte van 128,5 cm en een dikte van 7 mm. Laminaat heeft een driedelige opbouw: de bovenste laag bestaat uit het decor, dat is samengeperst met de robuuste overlay. De HDF-dragerplaat is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor vormvastheid.Met behulp van het kliksysteem kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt deze vloer in de projectsector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dit product is uitgerust met een waterbestendige dragerplaat en is daardoor uitstekend beschermd tegen vocht. Daarom kan deze vloer probleemloos worden gelegd in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Dankzij de uitstekende warmtegeleiding is deze vloer bovendien zeer geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Let op: houd er rekening mee dat de kleur van het product bij jou thuis mogelijk anders overkomt dan op de afbeeldingen die je online in onze webshop ziet. Kleurafwijkingen kunnen ontstaan door bijvoorbeeld de individuele lichtomstandigheden bij jou thuis, de kalibratie en instellingen van je beeldscherm en specifieke materiaaleigenschappen (nerf, structuur). Daarnaast kan de kleur van een materiaal onder verschillende hoeken en lichtbronnen licht variëren; verschillende oppervlaktestructuren reflecteren het licht op een andere manier en beïnvloeden zo eveneens de kleurbeleving.
Specificaties
| Lengte (cm): | 128,50 cm |
| Breedte (cm): | 19,20 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | HPFloor |
| Serie: | Casa Classico |
| Schaduw: | helder |
| Decor: | Abele |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | Megaloc 2.0 |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |