- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Castello Gold Volcano Oak K462 Landhuisvloer
8 mm dik, klikverbinding, zonder velling
Pakketprijs (2.22 m²):€ 37,72 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
KronoFlooring Laminaat Castello Gold Volcano Oak K462 Landhuisplank
Dikte 8 mm, Eik
Laminate is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken het tot de perfecte vloerbedekking voor bijna elk gebied.
Castello is zowel voor modern als traditioneel ingerichte ruimtes perfect geschikt en biedt diverse ontwerpmogelijkheden. Verschillende decoren van trendy tot klassiek.
Uiterlijk
Het decor met typische eikenhoutnerf karakteriseert perfect de stijl van de rustieke moderniteit. Landhuisplanken hebben met hun 1-strook-uitstraling een elegante, rustieke en karaktervolle uitstraling. Een must-have voor houtliefhebbers! Door het naadloze uiterlijk sluit plank naadloos op plank aan - voor een egaal totaalbeeld dat de oppervlakte benadrukt. Dankzij de modernste reliëftechnologieën is het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in het kleinste detail de structuur van hout nagebootst.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,2 cm, een lengte van 128,5 cm en zijn 8 mm dik. Laminaat is drielaags opgebouwd: De bovenste laag bestaat uit het decor, dat samen met de robuuste bovenlaag is geperst. De dragerplaat is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en de tegenlaag/stabiliteitsfolie aan de onderkant zorgt voor stabiliteit.
De klikverbinding garandeert een snelle en eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met de gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor zwaar belaste privéruimtes zoals trappenhallen of entreegebieden. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continue gebruik kan hij met de gebruiksklasse (NK) 32 in de commerciële sector uitblinken.
Het product is door de fabrikant goedgekeurd voor gebruik in alle ruimten behalve vochtige ruimtes zoals bad en keuken. Dankzij de uitstekende thermische geleidbaarheid kan de vloer zeer goed over een warmwater vloerverwarming worden gelegd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring wereldwijd in alle kwaliteitsniveaus zowel in de vakhandel als in de doe-het-zelfmarkt vertegenwoordigd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Specificaties
| Lengte (cm): | 128,50 cm |
| Breedte (cm): | 19,20 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Castello |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Gold Volcano Oak |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | Angle-Angle-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |