- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Century “Advanced Base” eiken beige landhuisdeel D4176
8 mm dik, 138 x 19,3 cm, kliksysteem, gebruiksklasse 32, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.131 m²):€ 29,81 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KRONOTEX "Advanced Base" Century Oak Beige D4176 landhuisdeel
Dikte 8 mm, eiken
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor bijna elke ruimte.
Optiek
De typische eikenhoutnerf van dit decor straalt tijdloze klasse en aangename warmte uit. Landhuisdelen hebben met hun 1-strooks uitstraling een natuurlijke, rustieke look die elke kamer extra gezellig maakt. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt de uitstraling van afzonderlijke planken.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,3 cm, een lengte van 138 cm en zijn 8 mm dik. De opbouw bestaat uit drie lagen: de toplaag, die samen met de decorfolie tot een slijtvaste oppervlakte wordt geperst, de HDF-drager van hoogverdichte houtvezel en de contralaag/stabilisatiefilm, die het product vorm- en loopstabiel maakt.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte woonruimtes zoals trappenhallen of entrees. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
De fabrikant heeft dit product vrijgegeven voor gebruik in alle ruimtes behalve vochtige ruimtes zoals badkamer en keuken. Dankzij de uitstekende warmtegeleiding kan deze vloer uitstekend worden gecombineerd met warmwater-vloerverwarming.
KRONOTEX – Floors for Living
Laminaat KRONOTEX voelt zich overal thuis – zowel in woningen als in commerciële omgevingen. De innovatieve oppervlaktestructuren komen qua look en feel dichter bij hout en steen dan ooit tevoren. Dankzij de enorme decorvariatie zet je met deze laminaatvloer jouw persoonlijke interieurstijl krachtig neer, of die nu klassiek, modern, natuurgetrouw of trendy is. KRONOTEX laminaat is onderhoudsvriendelijk, slijtvast en eenvoudig te leggen. Veelzijdigheid, individualiteit, robuustheid, design en eersteklas afwerking – daarvoor staat KRONOTEX. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,30 cm |
| Lengte (cm): | 138 cm |
| Fabrikant: | KRONOTEX |
| Serie: | Advanced Base |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Century Oak Beige |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pakket, komt overeen met 2,131 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KRONOTEX |
| Fabrikant | SWISS KRONO TEX GmbH & Co. KG |
| Postadres | Wittstocker Chaussee 1, 16909 Heiligengrabe |
| E-mailadres | dehg.info@swisskrono.com |