- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Classic “Smugglers Cove Oak” K281
1288 × 195 x 7 mm, kliksysteem, volledige houtstructuur
Pakketprijs (2.51 m²):€ 30,09 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Classic" Smugglers Cove Oak K281
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor bijna elke ruimte.
Optiek
Het klassieke 1-strooks landhuisdeelformaat geeft elke kamer een harmonieus karakter en laat je interieur bijzonder natuurlijk ogen. Dankzij de voegloze look sluit plank na plank nauw op elkaar aan – voor een egaal totaalbeeld dat de ruimtelijkheid extra benadrukt. De gestructureerde toplaag zorgt optisch én voelbaar voor de indruk van een echte houten vloer.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 7 mm. De opbouw van het laminaat is drielaags: het slijtvaste oppervlak dat met de decorfolie is samengeperst, de HDF-dragerplaat met kliksysteem en de onderste contralaag/stabiliseringsfilm, die kromtrekken van de plank tegengaat.
Met behulp van het kliksysteem kan deze vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste zones in huis, zoals trappenhallen of entrees. Met de commerciële gebruiksklasse (NK) 31 is hij ideaal voor lichte belasting, zoals in kleine kantoren of vergaderruimtes.
Voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keuken en badkamer is dit product niet toegestaan. Dankzij de uitstekende thermische geleidbaarheid kan deze vloer heel goed worden gelegd op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van de productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers actief. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel in de vloerenspeciaalzaak als in de bouwmarkt. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructie door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Classic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Smugglers Cove Oak |
| Decorbenaming: | K281 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 31 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 10 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,51 m² |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |