- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Classic Studio Oak K071 2-strook
1288 × 195 x 7 mm, kliksysteem, volledige houtstructuur
Pakketprijs (2.51 m²):€ 25,07 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Classic" Studio Oak K071 2ST
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit tot de perfecte vloerbedekking voor bijna elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen met hun 1-strooks look ogen elegant, rustiek en vol karakter. Een must-have voor houtliefhebbers! De strakke, gladde uitstraling van deze voegloze planken zorgt voor een volledig egaal totaalbeeld. Deze vloer krijgt door het gestructureerde oppervlak een levensechte houtlook die nauwelijks van echt te onderscheiden is.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 7 mm. Laminaat heeft een driedelige opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die samen met de robuuste overlay wordt geperst. De HDF-drager is vervaardigd uit hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor stabiliteit.
Het kliksysteem garandeert een snelle en eenvoudig te hanteren, zwevende installatie. De vloerbedekking komt overeen met gebruiksklasse 23 en is daardoor geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in de particuliere sector, zoals trapportalen of entrees. Met de commerciële gebruiksklasse (NK) 31 is deze vloer geschikt voor lichte belasting, bijvoorbeeld in kleine kantoren of vergaderruimtes.
Dit artikel is niet geschikt voor vochtige ruimtes en mag daarom niet in keukens en badkamers worden gelegd. Het leggen op een warmwater-vloerverwarming is geen probleem.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van de productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerenhandel als in de bouwmarktsector wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees voor je begint de leginstructie zorgvuldig door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Classic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Studio Oak |
| Decorbenaming: | K071 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 31 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 10 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,51 m² |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |