Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer B4011961
Laminaat LC 55 Esdoorn 202 Scheepsvloer
7 mm dik, klikverbinding, poriënstructuur, zonder velling
Pakketprijs (3.061 m²):€ 48,67 Prijs per m²: € 15,90Levertijd: 10-17 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Breedte (cm): | 19,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Poriënstructuur |
| Fabrikant: | Meister |
| Serie: | LC 55 |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Esdoorn |
| Decorbenaming: | 202 |
| Legpatroon: | Scheepsvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 31 |
| Dikte (mm): | 70 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | Multiclic |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 12 stuks per pakket, komt overeen met 3,06 m² |
Beschikbare downloads:
- Produktdatenblatt
- Garantiebedingungen
- Verlege- und Pflegeanleitung kompakt
- Zertifikat QNG ready – KfW-Förderung
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Laminaat LC 55 Esdoorn 202 Scheepsvloer"
Beoordeling schrijven
-15% korting
Inhoud
2.55 m²
(€ 40,77 / pakket)
€ 40,77
adviesprijs
€ 48,19
Laatst bekeken