- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Loft “Cabana Drift Wood 5958”
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, all-over houtstructuur
Pakketprijs (2.26 m²):€ 27,10 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Loft" Cabana Drift Wood 5958
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit tot de perfecte vloer voor vrijwel elke ruimte.
Optiek
De hoogwaardige landhuisdeeloptiek voegt zich optimaal in elke interieurstijl. Dankzij het 1-strooks design oogt het laminaat harmonisch en elegant. Door de voegloze look sluit plank na plank naadloos op elkaar aan – voor een egaal totaalbeeld dat de ruimtelijke werking versterkt. Dankzij de modernste productietechnieken worden patroonherhalingen in de oppervlaktestructuur tot een minimum beperkt, waardoor een natuurlijk en authentiek houtlook ontstaat.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 0,8 cm. De opbouw van het laminaat bestaat uit drie lagen: onderaan de contralaag/stabilisatiefilm, in het midden de HDF-drager met het kliksysteem en bovenaan de robuuste toplaag en decorfolie.
Het kliksysteem garandeert een snelle en eenvoudige zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloer geschikt voor intensief gebruikte zones in huis, zoals trappenhallen of entreegebieden. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik scoort hij met gebruiksklasse (NK) 32 ook uitstekend in commerciële ruimtes.
Het product is ideaal voor woonruimtes, maar moet niet worden toegepast in vochtige ruimtes zoals badkamers of keukens. Deze vloer is vrijgegeven voor gebruik in combinatie met een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerhandel als in de doe-het-zelfmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk om het product voor de installatie volledig te acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de verlegeaanwijzingen om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Loft |
| Decor: | Cabana Drift Wood |
| Decorbenaming: | 5958 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 0,80 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |