- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Loft “Skydive Oak 396”
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, all-over houtstructuur
Pakketprijs (2.26 m²):€ 29,36 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Loft" Skydive Oak 396
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit tot de perfecte vloerbedekking voor bijna elke ruimte.
Optiek
De hoogwaardige landhuisdeeloptiek past zich moeiteloos aan elke interieurstijl aan. Door het 1-strooks design oogt het laminaat rustig en elegant. Deze voegloze vloer zorgt dankzij de naadloos aaneengesloten planken voor een egaal en harmonieus totaalbeeld. Dankzij de gestructureerde oppervlakte ontstaat zowel optisch als voelbaar de indruk van een echte houten vloer.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. De opbouw bestaat uit drie lagen: de deklaag, die samen met de decorfolie tot een slijtvaste toplaag is geperst, de HDF-drager uit hoogverdichte houtvezel en de contralaag/stabiliseringsfilm, die het product vormvast en loopstabiel maakt.
Het kliksysteem garandeert een snelle, eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte woonruimtes zoals trappenhallen of entreezones. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dit product is ideaal voor installatie in woonruimtes, maar wordt niet aanbevolen voor vochtige ruimtes zoals badkamer of keuken. Op een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer probleemloos worden gelegd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productenassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsniveaus vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerenhandel als in de bouwmarktsector wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk om het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Loft |
| Decor: | Skydive Oak |
| Decorbenaming: | 396 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |