- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Premium Plus Rockford Oak 5946 Landhuisvloer
XL-breedte, 8 mm dik, klikverbinding, vierzijdige velling
Pakketprijs (2.01 m²):€ 12,04 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
KronoFlooring Laminaat Premium Plus Rockford Oak 5946 Landhuisplank
Dikte 9 mm, eiken, geïntegreerde kurkdemping
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken het tot de perfecte vloerbedekking voor bijna elke ruimte.
De rondom lopende voegen geven de vloer een aantrekkelijke plankeneffect. De vloer overtuigt met zijn mooie uitstraling, de geïntegreerde geluiddemping en het aangename loopgevoel.
Voordelen van kurk-geluiddemping
- 100% natuurlijk materiaal met de beste warmte-isolatie
- vrij van schadelijke stoffen en overbodige vulstoffen
- drukstabiel voor een aangenaam loopgevoel
Uiterlijk
De opvallende eikenhoutnerf van het decor straalt gezelligheid en natuurlijke levendigheid uit. Landhuisplanken hebben met hun enkelstreeps uitstraling een natuurlijke en rustieke look die elke ruimte gezellig laat aanvoelen. De 4-zijdige V-voeg rondom de plank benadrukt het rustieke landhuiskarakter. Dankzij de modernste embossingtechnologieën is het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in het kleinste detail gemodelleerd naar de eigenschappen van hout.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en zijn 9 mm dik. Laminaat heeft een drielagenopbouw: de bovenste laag bestaat uit het decor dat samen met de robuuste overlay is geperst. De dragerplaat is vervaardigd uit hoogverdichte houtvezels en onder zorgt de tegenlaag/stabilisatiefilm voor stabiliteit.
De klikverbinding garandeert een snelle en gemakkelijk te hanteren zwevende installatie. Met de gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor sterk belopen ruimtes in de privé-sfeer zoals trapgangen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik kan het met de gebruiksklasse (NK) 32 in de commerciële sector scoren.
Voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keuken en badkamer is dit product niet goedgekeurd. Dankzij de uitstekende thermische geleidbaarheid kan de vloer zeer goed over een warmwater vloerverwarming worden gelegd. Bij de zwevende installatie van vloerbedekking is een geluiddemping onontbeerlijk – hier is deze al stevig geïntegreerd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert momenteel ongeveer 60 procent van zijn productie in meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsniveaus zowel in de vakhandel voor vloeren als op de doe-het-zelfmarkt wereldwijd vertegenwoordigd. KronoFlooring hecht bijzondere waarde aan kwaliteit en innovatie.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Premium Plus |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Rockford Oak |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 9 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Speciale functies: | Geluiddempend |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |