- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Super Natural Cashew Montreux Oak K652 Landhuisvloer
8 mm dik, klikverbinding, vierzijdige velling
Pakketprijs (2.26 m²):€ 22,58 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
KronoFlooring Laminaat Super Natural Cashew Montreux Eik K652 Landhuisplank
Dikte 8 mm, Eik
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken het de perfecte vloerbedekking voor bijna elke ruimte.
Super Natural en Villa vloeren bereiken een nieuwe dimensie in uiterlijk en structuur en zijn nauwelijks nog van echt hout te onderscheiden. Het edele oppervlak met glanzende of matte houtnerf geeft je vloer een natuurlijke uitstraling die je kunt zien en voelen.
Uiterlijk
De opvallende eikenhoutnerf van het decor straalt gezelligheid en natuurlijke levendigheid uit. Landhuisplanken hebben met hun één-strook-optiek een natuurlijke en rustieke uitstraling, die elke ruimte gezellig doet aanvoelen. De rondom lopende vierzijdige vellingkant structureert het legpatroon en geeft het een gelijkmatig patroon. Dankzij de modernste productiemethoden worden patroonherhalingen in de oppervlaktetextuur grotendeels vermeden, zodat er een natuurlijk authentieke houtlook ontstaat.
Technische Details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en zijn 8 mm dik. De opbouw van het laminaat bestaat uit drie over elkaar liggende lagen: onderaan de tegenlaag/stabilisatiefilm, in het midden de HDF-drager met het verbindingssysteem en bovenaan de robuuste oppervlakte- en decorlaag.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden gelegd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste gebieden van de privéruimte zoals trapgangen of entreegebieden. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik kan het met gebruiksklasse (NK) 32 scoren in de commerciële sector.
Het product is ideaal voor het leggen in woonruimtes, maar in vochtige ruimtes zoals badkamers of keukens moet het niet worden gebruikt. Dankzij de uitstekende thermische geleidbaarheid kan de vloer zeer goed boven een warmwatervloerverwarming worden gelegd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd opgericht in 2001 als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde houtproductie zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed assortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsniveaus vertegenwoordigd, zowel in de speciaalzaken voor vloeren als in de bouwmarktwereldwijd. KronoFlooring hecht bijzondere waarde aan kwaliteit en innovatie.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Super Natural |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Cashew Montreux Oak |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |