- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat “Trend” Oak Nature D3125 Advanced Base landhuisdeel
8 mm dik, 138 x 19,3 cm, kliksysteem, gebruiksklasse 32, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.131 m²):€ 29,81 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KRONOTEX "Advanced Base" Trend Oak Nature D3125 landhuisdeel
Dikte 8 mm, eiken
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit tot de perfecte vloer voor bijna elke ruimte.
Optiek
Het aantrekkelijke eikendecor voelt zich thuis in vrijwel elke moderne interieurstijl. Landhuisdelen met hun 1-strooks uitstraling zorgen voor een natuurlijke, licht rustieke look die elke kamer extra gezellig maakt. De rondom aanwezige 4-zijdige V-groef accentueert de plankoptiek.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,3 cm, een lengte van 138 cm en zijn 8 mm dik. De opbouw bestaat uit drie lagen: de deklaag, die samen met de decorfolie is samengeperst tot een slijtvaste toplaag, de HDF-drager van hoogverdichte houtvezel en de contralaag/stabiliseringsfilm die het product vorm- en loopstabiel maakt.
Met behulp van de klikverbinding kan deze vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste privéruimtes zoals trappenhallen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dit product is ideaal voor plaatsing in woonruimtes; in vochtige ruimtes zoals badkamer of keuken moet het echter niet worden toegepast. Deze vloer is vrijgegeven voor gebruik op een warmwater-vloerverwarming.
KRONOTEX – Floors for Living
KRONOTEX laminaat voelt zich overal thuis – zowel in huis als in commerciële omgevingen. De innovatieve oppervlaktestructuren benaderen de optiek en het gevoel van hout en steen meer dan ooit tevoren. Dankzij de enorme decorvariatie zet je met dit laminaat jouw individuele interieurstijl overtuigend neer, of die nu klassiek, modern, natuurlijk of trendy is. KRONOTEX laminaat is onderhoudsvriendelijk, slijtvast en eenvoudig te installeren met een handig kliksysteem. Veelzijdigheid, individualiteit, robuustheid, design en eersteklas afwerking – daar staat KRONOTEX voor. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,30 cm |
| Lengte (cm): | 138 cm |
| Fabrikant: | KRONOTEX |
| Serie: | Advanced Base |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Trend Oak Nature |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pakket, komt overeen met 2,131 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KRONOTEX |
| Fabrikant | SWISS KRONO TEX GmbH & Co. KG |
| Postadres | Wittstocker Chaussee 1, 16909 Heiligengrabe |
| E-mailadres | dehg.info@swisskrono.com |