- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Villa Firebrand Oak K450 Landhuisvloer
8 mm dik, klikverbinding, vierzijdige velling
Pakketprijs (2.26 m²):€ 45,18 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
KronoFlooring Laminaat Villa Firebrand Oak K450 Landhuisplank
Dikte 8 mm, Eik
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. Het moderne uiterlijk en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken het tot de perfecte vloerbedekking voor bijna elke ruimte.
Super Natural en Villa Vloeren bereiken een nieuwe dimensie in uiterlijk en structuur en zijn nauwelijks nog te onderscheiden van massief hout. Het edele oppervlak met glanzende of matte houtporie geeft je vloer een natuurlijke uitstraling die je kunt zien en voelen.
Uiterlijk
De opvallende eikenhoutnerf van het decor straalt gezelligheid en natuurlijke levendigheid uit. Landhuisplanken hebben met hun enkelstrook-look een natuurlijke en rustieke uitstraling, die iedere ruimte gezellig maakt. De vierzijdige V-groef benadrukt de plankenlook.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en zijn 8 mm dik. De constructie bestaat uit drie lagen: de toplaag, die met de decorlaag tot een slijtvaste oppervlakte wordt geperst, de HDF-dragerplaat van hoogverdichte houtvezel evenals de tegenlaag/stabilisatiefilm, die het product vormvast maakt.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden gelegd. Met de gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor zwaar belaste particuliere ruimtes zoals gangen of entreegebieden. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik kan hij met de gebruiksklasse (NK) 32 in de commerciële sector scoren.
Het product is ideaal voor plaatsing in woonruimtes, maar in vochtige ruimtes zoals de badkamer of keuken moet het niet worden gebruikt. Deze vloer is goedgekeurd voor gebruik boven een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd opgericht in 2001 als een dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsniveaus zowel in de vakhandel als ook in het doe-het-zelf-segment wereldwijd vertegenwoordigd. KronoFlooring hecht bijzonder veel belang aan kwaliteit en innovatie.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Villa |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Firebrand Oak |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |