- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Villa XL Firebrand Oak K450 Landhuisvloer
XL-breedte, 8 mm dik, klikverbinding, vierzijdige velling
Pakketprijs (2.55 m²):€ 53,52 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
KronoFlooring Laminaat Villa XL Firebrand Oak K450 Landhuisplank
Dikte 8 mm, Eik
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. Het moderne uiterlijk en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken het de perfecte vloerbedekking voor bijna elk gebied.
Gefreesde voegen en een natuurlijk echt houten paneelformaat zorgen voor de onmiskenbare massief houten uitstraling. Een vloer die qua formaat en uitstraling heel dicht bij een echte houten plank komt.
Uiterlijk
Het decor met de typische eikenhoutnerf karakteriseert perfect de stijl van de rustieke moderne inrichting. Landhuisvloeren zijn perfect voor iedereen die het authentieke houtkarakter van hun vloer wil benadrukken – voor een rustieke sfeer. De rondom lopende V-groef aan alle vier de zijden benadrukt het planken uiterlijk.
Deze laminaatvloer in extra breed formaat van 33 cm overtuigt door zijn sterke uiterlijk, dat het mooie decor nog beter tot zijn recht laat komen.
Technische details
De planken hebben een breedte van 33 cm, een lengte van 128,8 cm en zijn 8 mm dik. Laminaat is drielaags opgebouwd: De bovenste laag bestaat uit het decor, dat samen met de robuuste overlay wordt geperst. De dragerplaat is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en onderop zorgt de tegenlaag/stabilisatiefilm voor stabiliteit.
De klikverbinding garandeert een snelle en eenvoudig te hanteren zwevende plaatsing. Met de gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in het privégebied zoals trapgangen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met constant gebruik kan hij scoren in de commerciële sector met de gebruiksklasse (NK) 32.
Het product is ideaal voor installatie in woonruimtes, maar het mag niet worden gebruikt in vochtige ruimtes zoals badkamers of keukens. Boven vloerverwarming met warm water kan deze vloer probleemloos worden gelegd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als een dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtproducten zijn ongeveer 620 werknemers werkzaam. KronoFlooring is met een breed productenaanbod in alle kwaliteitsniveaus vertegenwoordigd, zowel in de speciaalzaken voor vloeren als in de bouwmarktsector wereldwijd. KronoFlooring hecht bijzondere waarde aan kwaliteit en innovatie.
Specificaties
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Breedte (cm): | 33 cm |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Villa XL |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Firebrand Oak |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |