Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4011527
Laminaatvloer LC 150 Eik Taverna 6428 breedplank
8 mm dik, 128,8 x 19,8 cm, Multiclic, BK 23/32
Pakketprijs (2.55 m²):€ 35,67 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Breedte (cm): | 19,80 cm |
| Fabrikant: | Meister |
| Serie: | LC 150 |
| Schaduw: | helder |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | Multiclic |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 10 stuks per verpakking, komt overeen met 2,55 m² |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Laminaatvloer LC 150 Eik Taverna 6428 breedplank"
Beoordeling schrijven
-22% korting
Gemaakt in Duitsland
Inhoud
2.131 m²
(€ 29,81 / pakket)
€ 29,81
adviesprijs
€ 38,14
-39% korting
Inhoud
2.55 m²
(€ 35,67 / pakket)
€ 35,67
adviesprijs
€ 58,40
-26% korting
Inhoud
2.55 m²
(€ 43,32 / pakket)
€ 43,32
adviesprijs
€ 58,40
-33% korting
Inhoud
3.06 m²
(€ 36,69 / pakket)
€ 36,69
adviesprijs
€ 54,77
-22% korting
Inhoud
3.06 m²
(€ 42,81 / pakket)
€ 42,81
adviesprijs
€ 54,77
-50% korting
-16% korting
Geschikt voor vochtige ruimtes
Inhoud
2.159 m²
(€ 45,32 / pakket)
€ 45,32
adviesprijs
€ 53,76
Geschikt voor vochtige ruimtes
-27% korting
Inhoud
3.06 m²
(€ 39,75 / pakket)
€ 39,75
adviesprijs
€ 54,77
-31% korting
Inhoud
2.245 m²
(€ 24,67 / pakket)
€ 24,67
adviesprijs
€ 35,70
Waterbestendig
Inhoud
1.293 m²
(€ 36,19 / pakket)
€ 36,19
adviesprijs
€ 39,95
-16% korting
Inhoud
2.397 m²
(€ 35,93 / pakket)
€ 35,93
adviesprijs
€ 42,91
Inhoud
2.131 m²
(€ 36,21 / pakket)
€ 36,21
adviesprijs
€ 40,28
-31% korting
Inhoud
2.131 m²
(€ 27,68 / pakket)
€ 27,68
adviesprijs
€ 40,28
-22% korting
Inhoud
3.06 m²
(€ 42,81 / pakket)
€ 42,81
adviesprijs
€ 54,77
Laatst bekeken