- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaatvloer Stone "2.0" Marmorata grigia Q1003 tegelmotief
8 mm dik, glad, 4-zijdige microvoeg, klikverbinding
Pakketprijs (2.592 m²):€ 51,81 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat Falquon "Stone 2.0" marmorata grigia Q1003 tegel
Dikte 8 mm, steen
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken hem tot een perfecte vloer voor vrijwel elke ruimte.
Optiek
Het verfijnd gestructureerde steendecor geeft elke kamer een moderne en exclusieve sfeer. De eigentijdse, stijlvolle tegeloptiek zorgt voor een koele, urban look. De rondom 4-zijdige V-groef van de tegel benadrukt het karakter van een robuuste landhuisvloer. Met het gladde oppervlak oogt deze tegelvloer elegant en zorgt hij tegelijk voor een warme, aangename woonsfeer.
Technische details
De planken hebben een breedte van 40 cm, een lengte van 81 cm en zijn 8 mm dik. De opbouw van het laminaat is driedelig: het slijtvaste oppervlak dat met de decorfolie is samengeperst, de HDF-dragerplaat met kliksysteem en de onderste contralaag/stabilisatiefilm die het werken van de plank tegengaat.
Het kliksysteem zorgt voor een snelle en eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloer geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in huis, zoals trappenhallen of entrees. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik scoort hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
De fabrikant heeft dit product vrijgegeven voor gebruik in alle ruimtes, met uitzondering van vochtige ruimtes zoals badkamer en keuken. Dankzij de uitstekende warmtegeleiding is deze vloer zeer geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarmingssysteem.
FALQUON – vloeren opnieuw bedacht
Al meer dan 20 jaar biedt FALQUON de nieuwste en meest exclusieve designvloeren en vinylvloeren. Voor modern wonen en een opvallende presentatie op beurzen kunnen alle vloeren individueel worden vormgegeven. Want naast de meubels bepaalt de vloer in hoge mate de sfeer van de ruimte. Of het nu modern, glamoureus of klassiek is: de creatieve mogelijkheden zijn vrijwel onbeperkt. Wil je meer? FALQUON biedt meer! Meer kwaliteit, meer variatie, meer design en meer comfort. Alle oppervlakken worden uitsluitend met een elektronenstraal gehard om te voldoen aan hogere eisen. De moderne “ESH-technologie” maakt het mogelijk volledig af te zien van oplosmiddelen. Zo worden zeer hoge eisen gesteld aan levensduur, exclusiviteit en originaliteit. De zorgvuldige keuze van grondstoffen onderstreept bovendien het milieuvriendelijke en gezondheidsbewuste karakter van de producten.
Specificaties
| Breedte (cm): | 40 cm |
| Lengte (cm): | 81 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Glad |
| Fabrikant: | Falquon |
| Serie: | Stone 2.0 |
| Schaduw: | donker |
| Decor: | Marmorata Grigia hoogglans |
| Decorbenaming: | Q1003 |
| Legpatroon: | Tegel |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Speciale functies: | Vlekbestendig, Vlamvertragend |
| Oppervlaktebenaming: | Highgloss |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Falquon |
| Fabrikant | FALQUON GmbH |
| Postadres | Am Hünengrab 18,16928 Pritzwalk |
| E-mailadres | info@falquon.de |