Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4021331
Lindura HD 400 Eiken authentiek 8915 Landhuisplank
2200 x 205 x 11 mm, echte houten vloer, ultramat gelakt/geborsteld, 24 uur waterbestendig, klikverbinding, speciaal formaat
Pakketprijs (1.804 m²):€ 106,42 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 20,50 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Authentic |
| Sortering: | Classic |
| Fabrikant: | Meister |
| Serie: | HD 400 |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | ultra mat gelakt |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Masterclic Plus |
| Dikte (mm): | 11 mm |
| Structuur: | Meerlaags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 4 stuks per pakket, komt overeen met 1,804 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Lindura HD 400 Eiken authentiek 8915 Landhuisplank"
Beoordeling schrijven
-35% korting
Inhoud
2.38 m²
(€ 133,26 / pakket)
€ 133,26
adviesprijs
€ 204,44
-37% korting
-25% korting
Inhoud
1.76 m²
(€ 91,50 / pakket)
€ 91,50
adviesprijs
€ 121,26
-17% korting
Inhoud
2.496 m²
(€ 162,22 / pakket)
€ 162,22
adviesprijs
€ 194,44
Inhoud
3.39 m²
(€ 264,39 / pakket)
€ 264,39
adviesprijs
€ 291,20
-42% korting
Serie: Rustiek - XL
Inhoud
3.432 m²
(€ 137,25 / pakket)
€ 137,25
adviesprijs
€ 236,46
Serie: Rustiek - Handgeschraapt
Serie: Rustiek - Geolied
Inhoud
2.574 m²
(€ 254,83 / pakket)
€ 254,83
adviesprijs
€ 280,57
-37% korting
Serie: Markant - Gerookt Geolied
Inhoud
2.873 m²
(€ 135,00 / pakket)
€ 135,00
adviesprijs
€ 215,19
-28% korting
Serie: Markant - Geolied
Inhoud
2.873 m²
(€ 129,26 / pakket)
€ 129,26
adviesprijs
€ 180,71
-65% korting
Inhoud
4.07 m²
(€ 126,13 / pakket)
€ 126,13
adviesprijs
€ 357,75
Laatst bekeken