Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4021332
Lindura HD 400 Lärche levendig 8954 Landhuisplank
2200 x 270 x 11 mm, echte houten vloer, 24 uur waterbestendig, ultramat gelakt/geborsteld, klikverbinding, speciaal formaat
Pakketprijs (2.376 m²):€ 132,82 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 27 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Classic |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Levendig |
| Fabrikant: | Meister |
| Serie: | HD 400 |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Lariks |
| Oppervlakbehandeling: | ultra mat gelakt |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Masterclic Plus |
| Dikte (mm): | 11 mm |
| Structuur: | Meerlaags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 4 stuks per pakket, komt overeen met 2,367 m² |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Lindura HD 400 Lärche levendig 8954 Landhuisplank"
Beoordeling schrijven
-25% korting
Inhoud
1.804 m²
(€ 100,84 / pakket)
€ 100,84
adviesprijs
€ 135,12
-18% korting
Inhoud
1.76 m²
(€ 158,22 / pakket)
€ 158,22
adviesprijs
€ 191,84
-16% korting
Onbehandeld + Geschuurd
Inhoud
2.45 m²
(€ 119,80 / pakket)
€ 119,80
adviesprijs
€ 141,86
-25% korting
Duurzame kwaliteit
Inhoud
2.888 m²
(€ 172,99 / pakket)
€ 172,99
adviesprijs
€ 230,75
-38% korting
Serie: Markant - Onbehandelde Look
Inhoud
2.873 m²
(€ 123,25 / pakket)
€ 123,25
adviesprijs
€ 197,95
Laatst bekeken