Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7121768
Marktkraam - Verkoopstand Nevia 14 onbehandeld
B x D x H: 173 x 179 x 207 cm, onbehandeld, zonder vloer
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Marktkraam WOODTEX "Nevia" 14 mm onbehandeld Gebruik het grote verkoopoppervlak om je...meer
Marktkraam WOODTEX "Nevia" 14 mm onbehandeld
Gebruik het grote verkoopoppervlak om je producten optimaal te presenteren.
- Compact verkoopoppervlak
De Marktkraam van 4,2 m² met een sokkelmaat van 173 x 179 cm is voorzien van een groot verkoopvenster dat je van binnenuit met een grendel kunt afsluiten. Bij geopend verkoopvenster biedt de marktkraam je een comfortabele ca. 30 cm diepe verkoopbalie / toonbank, waarmee je een groot aantal van je producten optimaal kunt presenteren. - Enkele deur in de achterwand
De ca. 90,8 x 178 cm grote enkele deur in de achterwand van de marktkraam is voorzien van een overslag en kan zo met een hangslot (niet inbegrepen) worden beveiligd. - Incl. luifel
De marktkraam van noordelijk vurenhout biedt bij geopend verkoopvenster een praktische luifel die je goederen en ook je klanten tegen regen en sneeuw beschermt. - Eenvoudige montage
Dankzij de voorgemonteerde 14 mm sterke wandelementen kan de verkoopstand eenvoudig worden op- en afgebouwd. - Onbehandeld
De marktkraam is gemaakt van onbehandeld noordelijk vurenhout en biedt je volledige vrijheid bij de keuze van de kleur. We adviseren een grondlaag ter bescherming tegen schimmels en voor een betere hechting van de verf. Aansluitend moet je marktkraam met een openporige houtbeschermingsbeits/-verf worden geschilderd. - 14 mm sterk zadeldak
Het puntige zadeldak van 15 mm sterke OSB-platen biedt je bij een nokhoogte van ca. 220 cm een royale zijhoogte van ca. 178 cm. Een rol dakleer is al bij de levering inbegrepen. Voor een decoratieve en duurzaam bestendige dakbedekking adviseren we je dakshingles. Kijk hiervoor in ons accessoires-assortiment. - Incl. montagehandleiding
Een montagehandleiding en al het montagemateriaal zijn bij het pakket inbegrepen.
Specificaties
| Vloer: | zonder vloer |
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 207 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Diepte (cm): | 215 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Breedte (cm): | 197 cm |
| Inwendige afmeting huis - Breedte (cm): | 161 cm |
| Inwendige afmeting huis - Diepte (cm): | 167 cm |
| Wandhoogte (cm) / Minimale hoogte (cm): | 178 cm |
| Basisafmeting huis - Breedte (cm): | 173 cm |
| Basisafmeting huis - Diepte (cm): | 179 cm |
| Fabrikant: | WOODTEX |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Materiaal: | Hout |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Houtsoort: | Sparren |
| Buitenmaten met dakoverstek (B x D): | 197 x 215 cm |
| Bouwmethode: | Elementconstructie |
| Wanddikte (mm): | 14 mm |
| Dakvorm: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | incl. dakleer voor eerste bedekking |
| Dakvlak (m²): | 4,40 m² |
| Dakuitvoering: | OSB elementen |
| Sneeuwlast (kg/m²): | 60 kg/m² |
| Dakdikte (mm): | 15 mm |
| Dakoverstek voor (cm): | 30 cm |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | WOODTEX |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Marktkraam - Verkoopstand Nevia 14 onbehandeld"
Beoordeling schrijven
Laatst bekeken