Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4030377
Massief houten plank esdoorn ABCD, onbehandeld
19 mm dik, vallende lengtes 25–215 cm, 12,7 cm breed, tand en groef, 4-zijdig
Pakketprijs (2.62 m²):€ 110,01 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 15-27 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Fabrikant: | Timefloor |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Houtsoort: | Esdoorn |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Legtype: | Verlijmen |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | Groef & tand verbinding |
| Decor: | Esdoorn |
| Dikte (mm): | 19 mm |
| Breedte (cm): | 12,70 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Glad |
| Sortering: | Rustiek |
| Sortering (Fabrikant informatie): | ABCD-sortering |
| Systeemlengte / Vallende lengte: | 25 – 215 cm |
| Leveringsomvang: | 10 stuks per pak, overeenkomend met 2,62 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Timefloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Massief houten plank esdoorn ABCD, onbehandeld"
Beoordeling schrijven
-26% korting
Inhoud
1.98 m²
(€ 160,36 / pakket)
€ 160,36
adviesprijs
€ 215,82
-22% korting
Onbehandeld
Laatst bekeken