- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Massief houten plank Scandinavisch sparren B-kwaliteit naturel
15 mm dik, Vaste lengte 198,5 cm, 11,4 cm breed, Groef & tand, afgeschuind
Pakketprijs (1.681 m²):€ 33,60 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
BASICfloor massief houten vloerdeel grenen landhuisvloer
Uiterlijk
Massief houten vloerdelen gaan een leven lang mee en zelfs langer - een vloer voor generaties. Ze kunnen bijna onbeperkt worden geschuurd en zijn zeer duurzaam. Bij een vloer van dennenhout zijn de jaarringen duidelijk zichtbaar en bieden zo een afwisselende uitstraling met een fraai, natuurlijk karakter. Het relatief zachte dennenhout groeit zeer snel terug en is ook bijzonder duurzaam door zijn goede beschikbaarheid.
De 4-zijdige V-voeg van de plank benadrukt het rustieke landhuiskarakter. Natuurlijk en fraai - de sortering / nerf van de plank is perfect geschikt voor veel woontrends. Voor een nog betere bescherming kan het onbehandelde oppervlak ook gelakt of geolied worden. De gladde oppervlakafwerking versterkt de elegante natuurlijkheid van het kostbare hout.
Technische details
Bij volledige verlijming heeft de plank door zijn dikte van 15 mm ook dezelfde opbouwhoogte. Bij een andere manier van leggen zal de montagehoogte echter wat hoger uitvallen.
Vanwege het gebrek aan bescherming tegen overmatig vocht wordt installatie in vochtige ruimtes zoals keukens of badkamers echter niet aanbevolen. Het massief houten vloerdeel mag niet over warmwatervloerverwarming gelegd worden.
BASICfloor - eenvoudig een vloer
Het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor maakt indruk met zijn robuuste en belastbare vloeren. Het biedt jarenlange ervaring op zijn vakgebied: overtuigende duurzaamheid en vormvaste materialen waar je lang plezier van zult hebben. Betrouwbaar, goedkoop en zonder veel overbodige accessoires: focus op de vloer.
Specificaties
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Schaduw: | helder |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Kwaliteit: | 2 Keuze |
| Legtype: | Verlijmen |
| warmwatervloerverwarming: | ongeschikt |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Verbinding: | Groef & tand verbinding |
| Dikte (mm): | 15 mm |
| Dekmaat (cm): | 11,40 cm |
| Lengte (cm): | 198,50 cm |
| Breedte (cm): | 12,10 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Glad |
| Sortering: | Rustiek |
| Sortering (Fabrikant informatie): | B-sortering |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Geweldig ondanks 2e keuze
5 uit 5
Ik was erg afgeschrikt door de beschrijving van dit artikel over wat er mis zou kunnen zijn met de plank, maar heb hem uiteindelijk besteld vanwege de goede recensies. Ik ben echt heel tevreden, de vloer ziet er prachtig uit, ik heb hem geschuurd, voegkit toegevoegd en daarna afgekit. Ik heb in totaal 10% meer besteld (niet 25%) en het werkte gewoon voor mij. Ik heb 18 pakketten besteld en in totaal 1 pakket was echt onbruikbaar.
Grote houten vloerdelen
Ik verwachtte vooral defecte houten vloerdelen omdat ze als B-goederen waren aangegeven, maar mijn verwachtingen werden overtroffen, ik denk dat de vloerdelen allemaal in goede staat waren en ook snel werden verzonden. Alles perfect !
Massief houten vloerplaat North Spruce
Probleemloze levering, absoluut goede prijs-kwaliteitverhouding voor B-stock, toeslag van 10-15% op de benodigde m2 was voldoende
Erg blij dat ik de dealer heb gevonden
De levering was snel en ongecompliceerd en er is geen spoor van B-stock. De vloer is gelegd, afgekit en wij zijn meer dan tevreden. Prijs-prestatie is absoluut geweldig en ten zeerste aanbevolen.
Geweldige prijs-kwaliteitsverhouding
Als je van één of twee natuurlijke oneffenheden in een grondstof als hout houdt, kun je dit hout volledig gebruiken. We hebben niets geregeld. De overdracht werkte wonderwel. Tenslotte hebben we het hout behandeld met een wit gepigmenteerde olie, het resultaat is fantastisch.
Massief houten vloerdeel noord. Vuren B-goederen
B-goederen waren zoals verwacht met enkele fouten, b.v. Knoestgaten, voorzien. Over het geheel genomen hadden we niet al te veel afval, omdat we de defecte goederen konden versnijden en elders konden gebruiken. De prijs van de B-goederen was echt heel goed.