- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Massief houten sauna Nova Lite met glasfront
B x D x H: 135 x 139 x 203 cm, glazen deur Graphite, incl. 1 ligbank + 1 kruk
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Swedheat Binnensauna in steek-/schroefsysteem
Dit saunamodel – een systeem- of Elementsauna – onderscheidt zich door de bijzondere sandwich-constructie. Dat wil zeggen: de wandelementen bestaan uit meerdere lagen. De voorgemonteerde wandelementen van vuren zorgen ervoor dat deze sauna in slechts enkele uren kan worden opgebouwd. Met een wanddikte van 28 mm zijn systeemsanua’s optimaal geïsoleerd en daardoor bijzonder energiebesparend. Dankzij de zeer goed geïsoleerde elementen warmt de systeemsauna extra snel op.
Bij de montage van een sauna moet er absoluut een minimale afstand van 10 cm tot muren en plafond worden aangehouden om een goede luchtcirculatie te garanderen. Zo kan warme, vochtige lucht beter ontsnappen. In dit verband moeten ook de minimale ruimtehoogte van 220 cm en -breedte van 149 cm in acht worden genomen.
Basisuitrusting
Binnenmaten: In deze sauna met binnenmaten van 127 x 128 x 197 passen 1-2 personen.
Saunaligbanken: Met 1 ligbank wordt de ervaring voor iedere saunagast bijzonder aangenaam. In de basisuitrusting zijn de volgende ligbanken inbegrepen: 1 ligbank, ca. 50 cm breed.
Frontinstap: Deze sauna met klassieke frontinstap is ruim, elegant vormgegeven en heeft een traditioneel karakter.
Inbegrepen in de levering
Leveringsomvang: saunaligbank, 1 kruk, lamp, kachelbescherming
Aanbevolen accessoires
- Diabasstenen zijn niet inbegrepen in de levering. Deze populaire saunastenen zijn geschikt voor alle saunakachels en overtuigen door hun bijzondere vermogen om warmte op te slaan. Diabasstenen zijn apart verkrijgbaar in onze online shop.
- Silikonenkabels moeten, afhankelijk van de aansluiting, afzonderlijk worden bijgekocht:
- Kachel – vijfaderige silikonenkabel: van de besturing naar de saunakachel (1,5 mm), zevenaderige silikonenkabel: van de bio-besturing naar de bio-combikachel (1,5 mm)
- Besturing – vijfaderige silikonenkabel: van de krachtstroomaansluiting naar de besturing (2,5 mm), vijfaderige silikonenkabel: van de besturing naar de saunakachel (1,5 mm)
- Saunalamp – drieaderige silikonenkabel: van de stroomaansluiting/besturing naar de saunalamp (1,5 mm)
- Dakrand met geïntegreerde LED-lampen: tovert een harmonische gloed rond je sauna.
- Vlonder van voetwarm vurenhout: voor een aangename ondergrond binnen en buiten de sauna.
- Accessoiresschap: voor orde in je accessoires
- 6-delig saunaset: opgietemmer van robuust vurenhout met opgietlepel & kunststof inzet, zandloper, klimaatmeter en baderregeltabel voor sauna’s
In het algemeen wordt de volgende basisuitrusting aanbevolen voor maximaal saunagenot: saunalamp, sterrenhemel, saunabestendige luidsprekers, geuroliën, rustbank en hoofdsteun. Deze en vele andere artikelen vind je in ons accessoire-assortiment.
SwedHeat – droomsauna’s voor een aantrekkelijke prijs
SwedHeat is een gerenommeerde fabrikant van hoogwaardige sauna’s, gespecialiseerd in producten voor binnen. Het bedrijf biedt sauna’s zowel in Elementbouw als in massief houtbouw aan, om een brede waaier aan klantbehoeften en voorkeuren af te dekken. Hier kun je kiezen uit een groot aantal modellen – veel daarvan zijn verkrijgbaar als voordelige Voordeelset en worden incl. kachel en saunabesturing geleverd. SwedHeat hecht namelijk niet alleen veel waarde aan uitstekende kwaliteit, maar ook aan een uitmuntende prijs-kwaliteitsverhouding – voor een ongeëvenaarde sauna-ervaring.
Veiligheidsinstructies
Onze wellnessartikelen (sauna’s, Buitensauna’s, saunavaten, kota’s, infraroodcabines, saunakachels etc.) mogen uitsluitend voor privégebruik in en om het huis worden gebruikt! Saunakachels en bijbehorende besturingselementen mogen alleen door een plaatselijk erkend elektrotechnisch installateur via een vaste aansluiting op het net worden aangesloten. Uitzondering: plug-&-play-saunakachels met 230 volt. De minimale veiligheidsafstanden van de kachel tot de wand en van de kachel tot de kachelbescherming moeten absoluut worden aangehouden. Bij 9-kW-kachels moet de hoogte van de kachelbescherming worden aangepast. Let a.u.b. met betrekking tot bovenstaande aanwijzingen op de meegeleverde montagehandleidingen.
Specificaties
| Fabrikant: | Swedheat |
| Aantal personen: | 1-2 personen |
| Vloeroppervlak (m²): | 1,63 m² |
| Saunakachel: | Zonder saunakachel |
| Totaal vermogen (kW): | 3,60 kW |
| Buitenmaten: | 135 x 139 x 203 |
| Minimale ruimtebreedte (cm): | 149 cm |
| Minimale ruimtehoogte (cm): | 220 cm |
| Minimale ruimtediepte (cm): | 154 cm |
| Aantal kamers: | 2 |
| Dakkrans: | zonder dakkran |
| Bouwmethode: | Steek-/schroefsysteem |
| Wanddikte (mm): | 28 mm |
| Houtsoort: | Sparren |
| Versie ligbanken: | 1 ligbank ong. 50 cm breed |
| Aantal ligbanken: | 1 |
| Entree: | Vooringang |
| Deurpositie: | Variabel |
| Deurvariant: | Grafiet volledig glazen deur |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Swedheat |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |