Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7120408
Paalhuis Leon incl. glijbaan geel
B x D: 226 x 240 cm, incl. 2,87 m golfglijbaan geel
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Belladoor paalhuis SPAARSET 1 "Leon" Geweldig paalhuis inclusief 2,87 m glijbaan. Stevige...meer
Belladoor paalhuis SPAARSET 1 "Leon"
Geweldig paalhuis inclusief 2,87 m glijbaan.
- Stevige basisconstructie
De basisconstructie is gemaakt van chroomvrij, onder druk behandeld, 14 mm dik geprofileerd hout en is daardoor bijzonder weerbestendig. De palen van 9 x 9 cm van kruishout zorgen voor maximale stabiliteit. - Incl. glijbaan
Een 2,87 meter lange "rocli" golfglijbaan is inbegrepen. De glijbaan kan eenvoudig worden omgebouwd tot een waterglijbaan. Aan de onderkant van de glijbaan bevindt zich een aansluiting voor een tuinslang, waarvoor slechts eenmalig een gat geboord hoeft te worden. De "rocli" glijbaan bestaat uit drie delen die eenvoudig in elkaar geschoven kunnen worden. - Incl. ramen
Het paalhuis is uitgerust met ramen en luiken. - Eenvoudige constructie
Dankzij vooraf samengestelde elementen en gedetailleerde montage-instructies is het paalhuis snel gebouwd.
Specificaties
| Inwendige afmeting huis / grootste kamer (B x D cm): | 200 x 150 cm |
| Inwendige afmeting huis - Breedte (cm): | 200 cm |
| Inwendige afmeting huis - Diepte (cm): | 150 cm |
| Fabrikant: | Belladoor |
| Serie: | Leon |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 14 jaar |
| Buitenmaten: | B x H: 226 x 240 cm |
| Inwendige afmeting: | B x H: 200 x 150 cm |
| Platformhoogte: | 145 cm |
| Wanddikte (mm): | 14 mm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Benodigde shingles: | 3 pakketten (optioneel) |
| Aantal palen: | 4 |
| Paaldikte (cm): | 9 x 9 cm |
| Kleur: | Bruin groen |
| Leveringsomvang: | Huis op palen Leon, luiken, glijbaan geel |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Belladoor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Paalhuis Leon incl. glijbaan geel"
Beoordeling schrijven
-45% korting
-45% korting
-45% korting
-59% korting
-35% korting
-35% korting
-35% korting
-46% korting
-45% korting
-45% korting
-45% korting
-45% korting
-16% korting
-30% korting
-30% korting
-35% korting
-35% korting
-29% korting
-23% korting
-40% korting
-28% korting
-26% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.019,00
adviesprijs
€ 1.368,90
-26% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.309,00
adviesprijs
€ 1.758,90
-26% korting
-26% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.309,00
adviesprijs
€ 1.768,90
-28% korting
Laatst bekeken