- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket Bamboo "Hikari Tree" Coffee hochkantlamel
1960 x 190 x 14 mm, gelakt, mes- en groefverbinding
Pakketprijs (2.234 m²):€ 93,81 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Parket Timefloor Bambus Hikari Tree Coffee hoogkant lamel
Dikte 14 mm, verlijming
De Hikari-collectie vertelt het verhaal van bamboe in zijn puurste vorm – van de zachte uitstraling van een fris blad tot de robuuste kracht van een majestueus bos. Deze collectie combineert de natuurlijke elegantie van bamboe met geavanceerde technologie en zorgt zo voor een duurzame, stijlvolle inrichting in elke ruimte.
Hikari Tree – 3-laags parket
Hikari Tree heeft een stabiele, sterke opbouw die de middelste groeifase van een boom weerspiegelt. De hoogwaardige afwerking zorgt voor extra weerstand en stabiliteit in intensiever gebruikte ruimtes. Hier komen elegantie en functionaliteit samen: deze planken zijn onderhoudsvriendelijk, zeer slijtvast en zien er tegelijkertijd bijzonder stijlvol uit. Ideaal voor huishoudens en projecten die zowel esthetiek als duurzaamheid vragen.
Wat is bamboe?
Bamboe is een grassoort die door het hoge gehalte cellulose (70 %) en lignine (25 %) de gewaardeerde eigenschappen van hardhout heeft en deze op sommige punten zelfs overtreft. Het is zo trekvast als staal en zo drukbestendig als beton. Dankzij deze eigenschappen is bamboeparket uitstekend geschikt als vloerbedekking.
- Door de snelle groei en de daarmee samenhangende hoge opbrengst bindt bamboe in vergelijking met andere houtsoorten aanzienlijk meer CO2.
- Als natuurproduct zijn bamboevloeren antistatisch, zeer geschikt voor mensen met een allergie en dragen ze bij aan een prettige binnenruimte.
- Met hun hardheid en dichtheid – vergelijkbaar met de beste hardhoutsoorten – kunnen bamboevloeren zelfs worden toegepast in commerciële ruimtes met zeer hoge belasting.
- Bamboe is de snelst groeiende plant ter wereld: met een groeisnelheid tot wel een meter per dag is bamboe een bijzonder duurzame grondstof.
- Als echt stukje natuur zijn bamboevloeren niet alleen een milieubewuste, maar ook een uiterst elegante keuze.
Let op: bamboe is een natuurproduct. Daarom zijn nuances in kleur en structuur mogelijk, zelfs binnen één sortering. Gebruik daarom altijd meerdere elementen uit verschillende dozen.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19 cm, een lengte van 196 cm en een dikte van 14 mm. Voor de productie van het parket worden de bamboestrips verticaal naast elkaar gelegd en samengeperst. De planken krijgen zo een smal lijnenspel met subtiel getekende bamboeknopen.
Om een lange levensduur en bijzondere vormstabiliteit te garanderen, moet de vloer vast op de ondergrond worden verlijmd. De onderhoudsvriendelijke slijtlaag van 3 mm maakt het harmonieuze totaalpakket van de planken compleet en zorgt voor extra robuustheid. De sterke laklaag beschermt uitstekend tegen vocht en krassen en maakt de vloer heerlijk gemakkelijk in onderhoud.
TIMEFLOOR – hout voor generaties
TIMEFLOOR staat voor vloeren van de hoogste kwaliteit, die de tand des tijds doorstaan. Inspelend op actuele trends biedt de fabrikant een gevarieerd assortiment vloerbedekkingen: hoogwaardige massieve houten vloerdelen en edelparketvloeren, vinyl- en designvloeren en kurk als natuurmateriaal in moderne hout- en tegeloptiek. Als echte specialisten in vloeroplossingen letten zij op kwaliteit, gezondheid in huis, veiligheid en een eigentijdse uitstraling – zodat je gezin zich generaties lang stabiel, zeker en met een goed gevoel in de eigen woning kan bewegen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19 cm |
| Lengte (cm): | 196 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Glad |
| Sortering: | Harmonieus |
| Fabrikant: | Timefloor |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Bamboe |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Verlijmen |
| Verbinding: | Groef & tand verbinding |
| Speciale functies: | PVC-vrij, woongezond, hygiënisch, Geschikt voor allergiepatiënten |
| Dikte (mm): | 14 mm |
| Slijtlaag: | 3 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Timefloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |