- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket Bambus "Hikari Leaf Coffee" hoogkantlamel
980 x 98 x 10 mm, gelakt, klikverbinding
Pakketprijs (3.073 m²):€ 129,04 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Parket Timefloor Bambus Hikari Leaf Coffee hoogkant lamel
Dikte 10 mm, klikverbinding
De Hikari-collectie vertelt het verhaal van bamboe in zijn puurste vorm – van de zachte uitstraling van een fris blad tot de robuuste kracht van een majestueus bos. Deze collectie combineert de natuurlijke elegantie van bamboe met geavanceerde technologie en zorgt zo in elke ruimte voor een duurzame, stijlvolle inrichting.
Hikari Leaf – klikparket (2-laags)
Met een totale dikte van 10 mm zijn deze planken in vergelijking met andere bamboeparketten relatief dun – ideaal voor renovaties. Dunner materiaal zorgt bovendien voor een betere warmtegeleiding dan dikke vloerdelen, waardoor deze vloer uitstekend geschikt is voor installatie op vloerverwarming. Hikari Leaf voldoet aan de hoogste eisen op het gebied van duurzaamheid, milieuvriendelijkheid en stabiliteit en is daarmee een uitstekend bamboeparket.
Wat is bamboe?
Bamboe is een grassoort die dankzij het hoge gehalte cellulose (70 %) en lignine (25 %) de gewaardeerde eigenschappen van hout heeft en deze op sommige punten zelfs overtreft. Het is zo trekvast als staal en zo drukvast als beton. Door deze eigenschappen is bamboeparket zeer geschikt als vloerafwerking.
- Door de snelle groei en de daarbij behorende hoge opbrengst bindt bamboe in vergelijking met andere houtsoorten aanzienlijk meer CO2.
- Als natuurproduct zijn bamboevloeren antistatisch, zeer geschikt voor mensen met een allergie en dragen ze bij aan een aangenaam binnenklimaat.
- Door hun hardheid en dichtheid – vergelijkbaar met de beste hardhoutsoorten – zijn bamboevloeren zelfs inzetbaar in ruimtes met een extreem hoge belasting.
- Bamboe is de snelst groeiende plant ter wereld: met een groeisnelheid tot wel een meter per dag is bamboe een bijzonder duurzame grondstof.
- Als echt stuk natuur zijn bamboevloeren niet alleen een milieubewuste, maar ook een zeer elegante keuze.
Let op: bamboe is een natuurproduct. Daarom zijn nuances in kleur en structuur ook binnen één sortering mogelijk. Gebruik daarom altijd meerdere delen uit verschillende dozen door elkaar.
Technische details
De planken hebben een breedte van 9,8 cm, een lengte van 98 cm en een dikte van 10 mm. Voor de productie van het parket worden de bamboestrips verticaal naast elkaar gelegd en samengeperst. De planken krijgen daardoor een fijn lijnenspel met subtiel getekende bamboeknopen.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geplaatst. De onderhoudsvriendelijke slijtlaag van 4 mm maakt het harmonieuze totaalpakket van de planken compleet en zorgt voor extra robuustheid. De sterke lakafwerking beschermt doeltreffend tegen vocht en krassen en maakt de vloer zeer onderhoudsvriendelijk.
TIMEFLOOR – hout voor generaties
TIMEFLOOR staat voor vloeren van de hoogste kwaliteit die generaties meegaan. Aansluitend op de nieuwste trends biedt de fabrikant een veelzijdig assortiment vloeroplossingen: hoogwaardige massieve houten vloerdelen en edelparket, duurzame vinyl- en designvloeren en het natuurlijke materiaal kurk in een moderne hout- en tegeloptiek. Als echte specialisten in vloeren letten zij op kwaliteit, gezondheid in huis en veiligheid en blijven zij tegelijk helemaal bij de tijd – zodat jouw gezin zich generaties lang stabiel, zeker en met een goed gevoel in de eigen woning kan ontplooien.
Specificaties
| Oppervlaktestructuur: | Glad |
| Sortering: | Harmonieus |
| Lengte (cm): | 98 cm |
| Breedte (cm): | 9,80 cm |
| Fabrikant: | Timefloor |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Bamboe |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Uniclic |
| Speciale functies: | PVC-vrij, woongezond, hygiënisch, Geschikt voor allergiepatiënten |
| Dikte (mm): | 10 mm |
| Slijtlaag: | 4 mm |
| Structuur: | 2-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Timefloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |