- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket Charm Edition "Falster" klassiek wit eiken landhuisdeel
2200 x 145 x 13 mm, gelakt/geborsteld, klikverbinding
Pakketprijs (1.91 m²):€ 51,38 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Parket HPFloor "Charm Edition" Falster klassiek wit levendig eiken landhuisdeel
Dikte 13 mm, klikverbinding
Parket geeft elke ruimte een upgrade met zijn natuurlijke, hoogwaardige uitstraling. Het is zeer duurzaam, slijtvast en zorgt voor een tijdloze sfeer. Door de vochtregulerende werking draagt een houten vloer bovendien bij aan een prettig binnenklimaat – ideaal voor een huis waarin je je echt thuis voelt.
Optiek
Deze eikenvloer oogt warm en uitnodigend – perfect om helemaal tot rust te komen. Eikenhout is dankzij zijn robuuste eigenschappen moeilijk ontvlambaar, warmtegeleidend en uitstekend geschikt voor langdurig dagelijks gebruik. Het natuurlijke landhuisdeeldesign van dit parket met eenstrooks look geeft een rustieke, authentieke uitstraling die in elke ruimte voor extra gezelligheid zorgt. De aan beide lengtezijden afgeschuinde planken versterken de klassieke houten vloerenlook in een eigentijdse uitvoering.
Het parket heeft een classic houttekening: er komen slechts enkele kleine zwarte kwasten voor. Af en toe zijn ook fijne scheurtjes in het hout zichtbaar.
Bij deze vloer zijn de zachte delen van het oppervlak uit het hout geborsteld. Daardoor ontstaat een geaccentueerde, voelbare structuur van het hardere hout. De slijtvaste lakafwerking beschermt zeer goed tegen vocht en krassen en maakt de vloer bijzonder onderhoudsvriendelijk.
Technische details
De planken hebben een breedte van 14,5 cm, een lengte van 220 cm en een dikte van 13 mm. Met behulp van de "Uniclic"-klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. 3-laags parket bestaat uit een edelhouten slijtlaag, een MDF- of HDF-middellaag en een contralaag die het werken van het hout tegengaat. Deze symmetrische opbouw zorgt voor een uitstekende maatvastheid, ook bij bijvoorbeeld hogere luchtvochtigheid. De onderhoudsvriendelijke slijtlaag van 2,5 mm is gemaakt van hoogwaardig edelhout en maakt de vloer extra robuust. Dankzij de uitstekende warmtegeleiding is deze vloer zeer geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Produkthinweise
Belangrijke informatie over parketplanken met halflangen
Parketvloeren kunnen halflangen planken bevatten. Een pak parket met halflangen bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volle lengte als met halve lengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Meestal betreft dit slechts één plank per pak. De verschillende plankmaten ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de gebruikte bomen. Omdat de afmetingen door de fabrikant worden bepaald, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketplanken met halflangen zijn geschikt voor plaatsing in zowel een wild als een regelmatig verband, omdat zij de minimale vereiste lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 14,50 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Classic |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Levendig |
| Fabrikant: | HPFloor |
| Schaduw: | helder |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt |
| Afschuining/voeg: | 2-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Uniclic |
| Dikte (mm): | 13 mm |
| Slijtlaag: | 2,5 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |