Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4021322
Parket Flora - Eik Duizendblad structuur
2266 x 187 x 13 mm, naturel geolied/geborsteld, klikverbinding
Pakketprijs (3.39 m²):€ 257,30 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Breedte (cm): | 18,70 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Dynamic |
| Sortering: | Rustiek |
| Lengte (cm): | 226,60 cm |
| Fabrikant: | KÄHRS |
| Serie: | Flora |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | 5G Woodloc |
| Speciale functies: | QNG-ready, Geschikt voor allergiepatiënten |
| Dikte (mm): | 13 mm |
| Slijtlaag: | 2,7 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per verpakking, komt overeen met 3.390 m² |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KÄHRS |
| Fabrikant | Kährs Parkett Deutschland GmbH & Co. KG |
| Postadres | Konrad-Adenauer-Str. 15, 72072 Tübingen |
| E-mailadres | info.de@kahrs.com |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Parket Flora - Eik Duizendblad structuur"
Beoordeling schrijven
Inhoud
3.39 m²
(€ 264,08 / pakket)
€ 264,08
adviesprijs
€ 274,25
-25% korting
Duurzame kwaliteit
Inhoud
2.888 m²
(€ 172,99 / pakket)
€ 172,99
adviesprijs
€ 230,75
Laatst bekeken