- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket Grande “Banana Song Varius” landhuisdeel
2200 x 180 x 14 mm, mat gelakt/geborsteld, kliksysteem
Pakketprijs (2.77 m²):€ 163,15 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 10-17 werkdagen
Parket Barlinek "Grande" Banana Song rustiek landhuisdeel
Dikte 14 mm, klikverbinding
Parket geeft elke ruimte een upgrade met zijn natuurlijke, hoogwaardige uitstraling. Het is bijzonder duurzaam, slijtvast en creëert een tijdloze sfeer. Dankzij het vochtregulerende effect draagt een houten vloer bovendien bij aan een gezond binnenklimaat – voor een echt comfortabel thuisgevoel.
Optiek
Deze eiken vloer oogt gezellig en warm – ideaal om helemaal tot rust te komen. Eikenhout is dankzij zijn robuuste eigenschappen moeilijk ontvlambaar, goed warmtegeleidend en uitstekend geschikt voor langdurig dagelijks gebruik. Landhuisdelen zijn perfect voor iedereen die het authentieke houtkarakter van de vloer wil benadrukken – voor een rustieke uitstraling. De rondom 4-zijdige V-groef van de plank accentueert het landelijke, rustieke karakter.
Het parket heeft een rustieke tekening: je ziet veel zwarte knoesten en enkele scheuren in het hout.
Doordat zachtere houtlagen zijn verwijderd, vormt het harde, stabiele kernhout van de plank een voelbaar gestructureerd, driedimensionaal en levendig oppervlak. Het oppervlak van de planken is mat gelakt. Dat zorgt voor extra duurzaamheid en maakt deze vloer bijzonder onderhoudsvriendelijk.
Technische details
De planken hebben een breedte van 18 cm, een lengte van 220 cm en een dikte van 14 mm. Met de klikverbinding "5G-kliksysteem" kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. 3-laags parket bestaat uit een edelhouten slijtlaag, een MDF- of HDF-middellaag en een contralaag die het werken en kromtrekken van het hout tegengaat. Deze symmetrische opbouw zorgt voor optimale maatvastheid, bijvoorbeeld bij hogere luchtvochtigheid. De onderhoudsvriendelijke slijtlaag van 2,5 mm bestaat uit hoogwaardig edelhout en maakt de vloer extra robuust. Dankzij de goede warmtegeleiding is dit parket geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
BARLINEK – FLOORS FOREVER
Barlinek is ’s werelds toonaangevende producent van meerlaagse parketvloeren en staat voor hoogwaardige producten van 100% echt hout. Met decennialange ervaring en intensief onderzoek ontwikkelt Barlinek stabiele en duurzame parketoplossingen die naar 75 landen op zes continenten worden geëxporteerd. Het assortiment omvat naast het populaire lamelparket ook massief parket en tweelaags parket, evenals gecertificeerde vloeren voor sportaccommodaties. Barlinek hecht veel waarde aan milieuvriendelijke technologieën en een duurzame productie. Barlinek – natuurlijk, hoogwaardig, duurzaam.
Produkthinweise
Belangrijke informatie over parketplanken met halflengtes
Parketvloeren kunnen planken met halflengtes bevatten. Een pak parket met halflengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pakket zitten zowel planken met volledige lengte als planken met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Meestal gaat het slechts om één plank per pak. De verschillende plankmaten komen voort uit de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden vastgelegd, hebben wij helaas geen invloed op de lengtes van de planken. Parketplanken met halflengtes zijn zowel geschikt voor plaatsing in een vrije als in een regelmatige patroonlegging, omdat zij de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 18 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Rustiek |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Varius |
| Fabrikant: | Barlinek |
| Serie: | Grande |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | mat gelakt |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Dikte (mm): | 14 mm |
| Slijtlaag: | 2,5 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Barlinek |
| Fabrikant | Barlinek Deutschland GmbH |
| Postadres | Im Haag 2, 54516 Wittlich |
| E-mailadres | office@barlinek.de |
| URL naar contactformulier | https://www.barlinek.de/kontakt/ |