- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket Grande “Eiche Biscotti Country” landhuisdeel
2200 x 180 x 14 mm, mat gelakt/geschuurd, kliksysteem
Pakketprijs (2.77 m²):€ 124,37 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Parket Barlinek "Grande" Biscotti rustiek landhuisdeel
Dikte 14 mm, klikverbinding
Parket geeft elke ruimte een upgrade met zijn natuurlijke, hoogwaardige uitstraling. Het is bijzonder duurzaam, slijtvast en zorgt voor een tijdloze sfeer. Door de vochtregulerende werking beïnvloedt een houten vloer bovendien het binnenklimaat positief – voor een huis waarin je je echt thuis voelt.
Optiek
De uitstraling en het gevoel van deze echte eiken vloer maken van elke ruimte een warm en gezellig thuis. Eikenhout verfraait niet alleen visueel elke kamer, het past zich ook perfect aan schommelingen in temperatuur en luchtvochtigheid aan. Landhuisdelen hebben met hun éénstrooks-look een natuurlijke en rustieke stijl, waardoor elke ruimte extra uitnodigend oogt. De rondom aangebrachte 4-zijdige V-groef benadrukt het karakter van de planken bijzonder mooi.
Dit parket heeft een rustieke tekening: er zijn veel donkere noesten en enkele scheuren in het hout zichtbaar.
Het oppervlak is volledig vlak geschuurd, wat zorgt voor een egale look en extra onderhoudsgemak. De planken zijn mat gelakt. Dat zorgt voor een lange levensduur en maakt deze vloer zeer onderhoudsvriendelijk.
Technische details
De planken hebben een breedte van 18 cm, een lengte van 220 cm en een dikte van 14 mm. Met de klikverbinding "5G-kliksysteem" kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. 3-laags parket bestaat uit een edelhout-slijtlaag, een MDF- of HDF-middellaag en een contralaag die het werken van het hout tegengaat. De symmetrische opbouw zorgt voor optimale maatvastheid, ook bij bijvoorbeeld een hogere luchtvochtigheid. De onderhoudsvriendelijke slijtlaag van 2,5 mm maakt het harmonieuze totaalplaatje van de planken compleet en zorgt voor extra robuustheid. Deze vloer kan probleemloos worden gelegd op een warmwater-vloerverwarming.
BARLINEK – FLOORS FOREVER
Barlinek is ’s werelds toonaangevende producent van meerlagige parketvloeren en staat voor hoogwaardige producten van 100% echt hout. Met tientallen jaren ervaring en intensief onderzoek ontwikkelt Barlinek stabiele en duurzame parketoplossingen die naar 75 landen op zes continenten worden geëxporteerd. Het assortiment omvat naast het populaire lamelparket ook massief parket en tweelaags parket, evenals gecertificeerde vloeren voor sportaccommodaties. Barlinek hecht veel waarde aan milieuvriendelijke technologieën en een duurzame productie. Barlinek – natuurlijk, hoogwaardig, duurzaam.
Produkthinweise
Belangrijke informatie over parketdelen met halve lengtes
Parketvloeren kunnen planken met halve lengtes bevatten. Een pak parket met halve lengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volledige lengte als met halve lengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Dit betreft meestal slechts één plank in het pak. De verschillende plankmaten ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de afmetingen door de fabrikant worden vastgelegd, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketdelen met halve lengtes zijn zowel geschikt voor plaatsing in wild verband als in regelmatig verband, omdat zij de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 18 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geschuurd |
| Sortering: | Rustiek |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Country |
| Fabrikant: | Barlinek |
| Serie: | Grande |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | mat gelakt |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Dikte (mm): | 14 mm |
| Slijtlaag: | 2,5 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Barlinek |
| Fabrikant | Barlinek Deutschland GmbH |
| Postadres | Im Haag 2, 54516 Wittlich |
| E-mailadres | office@barlinek.de |
| URL naar contactformulier | https://www.barlinek.de/kontakt/ |