- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket Grande “Pudding Family” landhuisdeel
2200 x 180 x 14 mm, mat gelakt/geborsteld, kliksysteem
Pakketprijs (2.77 m²):€ 177,00 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 10-17 werkdagen
Parket Barlinek "Grande" Pudding Classic landhuisdeel
Dikte 14 mm, klikverbinding
Een parketvloer is niet alleen duurzaam en slijtvast, maar ook eenvoudig schoon te maken en geeft je huis een natuurlijke, gezellige sfeer. Dankzij het vochtregulerende effect draagt een houten vloer bovendien positief bij aan het binnenklimaat.
Optiek
De uitstraling en het gevoel van deze echte eiken vloer veranderen elke ruimte in een warm en uitnodigend thuis. Eikenhout verfraait niet alleen optisch elke kamer, het past zich ook perfect aan schommelingen in temperatuur en luchtvochtigheid aan. Landhuisdelen met hun 1-strooks uitstraling ogen elegant, rustiek en vol karakter – een must-have voor liefhebbers van hout! De rondom 4-zijdige V-groef versterkt het karakter van de plank en geeft haar een bijzondere structuur.
Het parket is klassiek gemaserd: er komen slechts enkele kleine zwarte noesten voor. Af en toe zijn er ook fijne scheurtjes in het hout te zien.
Ontdaan van de zachtere houtlagen vormt het harde, stabiele kernhout van de plank een voelbaar gestructureerd, driedimensionaal en levendig oppervlak. Het oppervlak van de planken is mat gelakt. Dat zorgt voor extra lange levensduur en maakt deze vloer bijzonder onderhoudsvriendelijk.
Technische details
De planken hebben een breedte van 18 cm, een lengte van 220 cm en een dikte van 14 mm. Met behulp van de klikverbinding "5G-kliksysteem" kan de vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. 3-laags parket bestaat uit een edelhouten slijtlaag, een MDF- of HDF-middellaag en een contralaag die het werken en vervormen van het hout tegengaat. Dankzij de symmetrische opbouw is de vloer optimaal vormstabiel, ook bij bijvoorbeeld hogere luchtvochtigheid. De 2,5 mm dikke slijtlaag maakt de vloerbekleding bijzonder onderhoudsvriendelijk en robuust. Temperatuurschommelingen worden uitstekend opgevangen. Daardoor is dit parket perfect geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
BARLINEK – FLOORS FOREVER
Barlinek is ’s werelds toonaangevende producent van meerlaagse parketvloeren en staat voor hoogwaardige producten van 100% echt hout. Met tientallen jaren ervaring en intensief onderzoek ontwikkelt Barlinek stabiele en duurzame parketoplossingen die naar 75 landen op zes continenten worden geëxporteerd. Het assortiment omvat naast het populaire lamelparket ook massief- en tweelaags parket, evenals gecertificeerde vloeren voor sportaccommodaties. Barlinek hecht veel waarde aan milieuvriendelijke technologieën en duurzame productie. Barlinek – natuurlijk, hoogwaardig, duurzaam.
Productinformatie
Belangrijke informatie over parketplanken met halve lengtes
Parketvloeren kunnen halve lengtes bevatten. Een pak parket met halve lengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volle lengte als met halve lengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Meestal betreft dit slechts één plank in het pak. De verschillende plankafmetingen ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden vastgesteld, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketplanken met halve lengtes zijn zowel geschikt voor plaatsing in een wild verband als in een regelmatig verband, omdat ze de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 18 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Classic |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Family |
| Fabrikant: | Barlinek |
| Serie: | Grande |
| Kleur: | Beige |
| Schaduw: | helder |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | mat gelakt |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Dikte (mm): | 14 mm |
| Slijtlaag: | 2,5 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Barlinek |
| Fabrikant | Barlinek Deutschland GmbH |
| Postadres | Im Haag 2, 54516 Wittlich |
| E-mailadres | office@barlinek.de |
| URL naar contactformulier | https://www.barlinek.de/kontakt/ |