Parket Lindura “HS 500” Eiken classic 8925 visgraat, geborsteld
700 x 140 x 11 mm, parketvloer van echt hout, 24 uur waterbestendig, gelakt/ geborsteld, kliksysteem
Pakketprijs (0.98 m²):€ 54,87 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Meister Lindura HS 500 eiken
Lindura in visgraatformaat – een klassiek legpatroon, modern geïnterpreteerd! Door de ultramat gelakte finish, die elke afzonderlijke porie verzadigt, oogt deze vloer niet alleen extra chic en natuurlijk, maar is hij ook bijzonder onderhoudsvriendelijk, vlekbestendig en bestand tegen microkrassen (kleine krassen in het lakoppervlak, die niet tot in de toplaag van echt hout doordringen). Ook de installatie is dankzij het gepatenteerde UniZip-kliksysteem zeer eenvoudig.
Optiek
Deze eikenvloer oogt behaaglijk en warm – ideaal om helemaal tot rust te komen! Eikenhout is dankzij zijn robuuste eigenschappen moeilijk ontvlambaar, tegelijk warmtegeleidend en perfect geschikt voor langdurig dagelijks gebruik.
Het visgraatdesign geeft door het onmiskenbare legpatroon elke ruimte een elegante uitstraling. De rondom 4-zijdige V-groef accentueert het karakter van de plank en geeft extra structuur. De onderhoudsvriendelijke, robuuste lakafwerking biedt optimale bescherming tegen vocht, krassen en vuil. De geborstelde houtstructuur van deze planken oogt intens en voelbaar – echt hout, zichtbaar én tastbaar!
Technische details
De totale plankdikte van Lindura bedraagt 11 mm. Met behulp van de UniZip-klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden geïnstalleerd.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse aanbieders van laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. accessoires, overtuigt MEISTER met hoge kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modellijnen bieden voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Productaanwijzingen
Belangrijke informatie over parketplanken met halflengtes
Parketvloeren kunnen halflengtes bevatten. Een pak parket met halflengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volledige lengte als met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Meestal betreft dit slechts één plank in het pak. De verschillende plankafmetingen zijn het gevolg van de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden vastgesteld, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengte van de planken. Parketplanken met halflengtes zijn zowel geschikt voor een vrije als voor een regelmatige legwijze, omdat zij de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Specificaties
| Breedte (cm): | 14 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Rustiek |
| Sortering: | Rustiek |
| Lengte (cm): | 70 cm |
| Fabrikant: | Meister |
| Serie: | HS 500 |
| Kleur: | Crème Beige |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Visgraat |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | UniZip |
| Dikte (mm): | 11 mm |
| Structuur: | Meerlaags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 10 st. per verpakking, komt overeen met 0,98 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |