Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4021364
Lindura HD 400 Eiken authentiek 8915 Landhuisplank Geborsteld
2200 x 270 x 11 mm, echte houten vloer, 24 uur waterbestendig, gelakt/geborsteld, 5G
Pakketprijs (2.376 m²):€ 116,19 Prijs per m²: adviesprijsMomenteel niet beschikbaar
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 27 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Rustiek |
| Sortering: | Rustiek |
| Fabrikant: | Meister |
| Serie: | HD 400 |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | 5G Dry |
| Dikte (mm): | 11 mm |
| Structuur: | Meerlaags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 4 stuks per pakket, komt overeen met 2,376 m² |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Lindura HD 400 Eiken authentiek 8915 Landhuisplank Geborsteld"
Beoordeling schrijven
-17% korting
Inhoud
2.574 m²
(€ 246,85 / pakket)
€ 246,85
adviesprijs
€ 254,83
-65% korting
Inhoud
4.07 m²
(€ 126,13 / pakket)
€ 126,13
adviesprijs
€ 357,75
-43% korting
Inhoud
0.98 m²
(€ 54,87 / pakket)
€ 54,87
adviesprijs
€ 95,94
-34% korting
-17% korting
MeisterWerke – Made in Germany
Inhoud
1.584 m²
(€ 76,02 / pakket)
€ 76,02
adviesprijs
€ 91,71
-11% korting
Gerookt
Inhoud
2.888 m²
(€ 245,19 / pakket)
€ 245,19
adviesprijs
€ 274,07
4-delige set: 60 x 60 cm
Duurzame kwaliteit
Laatst bekeken