- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket Living essen scheepsdeelpatroon
2190 x 182 x 13,3 mm, mat gelakt/geborsteld, klikverbinding
Pakketprijs (3.6 m²):€ 219,24 Prijs per m²: € 60,90Levertijd: 4-8 werkdagen
Parket HPFloor "Living" essen scheepsdekvloer
Dikte 13,3 mm, klikverbinding
Parket geeft elke ruimte extra uitstraling dankzij de natuurlijke, hoogwaardige look. Deze vloer is duurzaam, slijtvast en zorgt voor een tijdloze sfeer. Door de vochtregulerende werking draagt een houten vloer bovendien bij aan een prettig binnenklimaat – voor een huis waarin je je echt thuis voelt.
Optiek
Deze vloer van essenhout heeft een unieke, grofporige, lichte tekening met duidelijk zichtbare jaarringen. Essen is de houtsoort bij uitstek wanneer er hoge eisen worden gesteld aan dynamische sterkte en veerkrachtige elasticiteit. Het scheepsdeelpatroon oogt zeer levendig door de combinatie van stroken in verschillende lengtes die verspringend zijn gelegd. In combinatie met de strakke belijning oogt de vloer tegelijk klassiek en tijdloos. Deze voegloze vloer creëert dankzij de naadloos aansluitende planken een egale en harmonische totaalindruk.
Het parket heeft een rustieke nerf: er zijn veel donkere noesten en enkele scheurtjes in het hout zichtbaar.
Dankzij het gladde oppervlak komen de planken volledig tot hun recht in hun natuurlijke schoonheid. Het oppervlak van de planken is mat gelakt. Dit zorgt voor extra duurzaamheid en maakt de vloer onderhoudsvriendelijk.
Technische details
De planken hebben een breedte van 18,2 cm, een lengte van 219 cm en een dikte van 13,3 mm. De klikverbinding "5G Klick-System" zorgt voor een snelle en eenvoudig te hanteren zwevende installatie. 3-laags parket bestaat uit een edelhouten slijtlaag, een MDF- of HDF-middellaag en een contralaag die vervorming van het werkende hout tegengaat. De symmetrische opbouw zorgt voor een goede maatstabiliteit, bijvoorbeeld bij een hogere luchtvochtigheid. De onderhoudsvriendelijke slijtlaag van 2,7 mm rondt het totaalpakket van de planken af en maakt ze extra robuust. Dankzij de goede warmtegeleiding kan dit parket worden gelegd op een warmwater-vloerverwarming.
HPFloor – droomvloeren voor een droomprijs
De naam HPFloor staat voor hoogwaardige vloeren en terrasplanken die net zo uniek zijn als jouw huis. Voor elke interieurstijl vind je in het uitgebreide assortiment een terras- of vloerafwerking die niet alleen visueel een highlight is – HPFloor-vloeren overtuigen met kwaliteitsmaterialen, lange levensduur en eenvoudige installatie. Droomvloeren voor een droomprijs – gewoon hemels!
Produkthinweise
Belangrijke informatie over parketplanken met halflengtes
Parketvloeren kunnen planken met halflengtes bevatten. Een pak parket met halflengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volledige lengte als met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Dit betreft meestal slechts één plank in het pak. De verschillende planklengtes ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden bepaald, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketplanken met halflengtes zijn geschikt voor plaatsing in zowel een vrije als een regelmatige legrichting, omdat ze de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Specificaties
| Breedte (cm): | 18,20 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Glad |
| Sortering: | Rustiek |
| Lengte (cm): | 219 cm |
| Fabrikant: | HPFloor |
| Kleur: | Lichtbruin |
| Schaduw: | helder |
| Houtsoort: | Es |
| Oppervlakbehandeling: | mat gelakt |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Legpatroon: | Scheepsvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Dikte (mm): | 13,30 mm |
| Slijtlaag: | 2,7 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |