Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4021316
Parquet Flora Chêne Aster Planches larges brossées
2000 x 187 x 13 mm, huilé naturel/brossé, assemblage par clic
Pakketprijs (2.992 m²):€ 230,35 Prijs per m²: € 76,99Levertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Lengte (cm): | 200 cm |
| Breedte (cm): | 18,70 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Dynamic |
| Sortering: | Rustiek |
| Fabrikant: | KÄHRS |
| Serie: | Flora |
| Kleur: | Eiken natuur |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | 5G Woodloc |
| Speciale functies: | QNG-ready |
| Dikte (mm): | 13 mm |
| Slijtlaag: | 2,5 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 pièces par paquet, soit 2,992 m² |
Beschikbare downloads:
- Produktdatenblatt
- Verlegeanleitung
- QNG-Ready Zertifikat
- Flora Eiche Aster Naturgeölt
- Installationsanleitung
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KÄHRS |
| Fabrikant | Kährs Parkett Deutschland GmbH & Co. KG |
| Postadres | Konrad-Adenauer-Str. 15, 72072 Tübingen |
| E-mailadres | info.de@kahrs.com |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Parquet Flora Chêne Aster Planches larges brossées"
Beoordeling schrijven
-30% korting
Laatst bekeken