Artikelnummer B7900258
Paviljoenkap voor 4-hoekige paviljoens
gepoedercoat, zwart met messing kogel
Stukprijs € 73,90Levertijd: 10-17 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Laatst bekeken
Levertijd: 10-17 werkdagen
Praktische uitbreiding voor uw paviljoen
| Lengte (cm): | 35,50 cm |
| Breedte (cm): | 35,50 cm |
| Hoogte (cm): | 13 cm |
| Fabrikant: | KARIBU |
| Merknaam | KARIBU |
| Fabrikant | Woodgarden GmbH |
| Postadres | Eduard-Suling-Str. 17, 28217 Bremen, Deutschland |
| E-mailadres | info@karibu.de |
| URL naar contactformulier | https://www.karibu.de/informationen/kontakt/ |