- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Geïmpregneerde speeltoren Tilly Classic met dubbele schommel incl. pastel-roze glijbaan en schommelz
Afmetingen (B x D x H): 382,6 x 330 x 330 cm, incl. zandbak en 4 handgrepen, incl. 2 schommelzitjes en glijbaan
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 7-12 werkdagen
Vergelijkbaar Artikel
Geïmpregneerde speeltoren "Spielturm Tilly Classic met dubbele schommel en glijbaan" Belladoor
Deze speeltoren staat garant voor uren speelplezier.
- Stabiele basisconstructie
De basisconstructie van geïmpregneerd hout is bijzonder weerbestendig. De robuuste palen van 8,8 x 8,8 cm zijn daardoor al beschermd tegen weersinvloeden en houtaantasters en hoeven in eerste instantie niet nabehandeld te worden. Na volledige droging kun je de speeltoren toch nog naar eigen smaak in kleur schilderen. Voor een stabiele en veilige opstelling moet het speeltoestel in de grond worden verankerd. Hiervoor raden wij inschroefbare grondankers aan. Kijk hiervoor ook bij ons accessoires-assortiment. - Ruim platform
Het ruime, deels overdekte platform op 145 cm hoogte is bereikbaar via een stevige ladder met houten sporten. Voor de veiligheid van je kind zijn er al vier handgrepen meegeleverd. Klimmen en klauteren naar het platform stimuleert evenwicht en motoriek. - Incl. dubbele schommel
De aanbouw voor de dubbele schommel met palen van 8,8 x 8,8 cm wordt incl. vier schommelhaken en twee in hoogte verstelbare schommelzitjes geleverd. - Inclusief glijbaan
Een golfglijbaan voor montage aan het platform is in dit voordeelpakket al inbegrepen. Met een paar eenvoudige handelingen verander je de glijbaan in een waterglijbaan. Aan de onderzijde van de glijbaan bevindt zich een aansluiting voor de tuinslang, die eenmalig met een boorgaatje kan worden geactiveerd. - Inclusief zandbak
Onder de speeltoren bevindt zich een grote zandbak, die is uitgerust met vier zitplanken. - Individueel uit te breiden
De speeltoren kan naar wens worden uitgebreid met allerlei extra accessoires, zoals extra handgrepen, een stuurwiel, telescoop, etc. Kijk hiervoor naar ons uitgebreide accessoire-aanbod voor buitenspeelgoed.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 330 cm |
| Basisafmeting - Breedte (cm): | 137,20 cm |
| Basisafmeting - Diepte (cm): | 166,80 cm |
| Fabrikant: | Belladoor |
| Serie: | Tilly Classic |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 14 jaar |
| Buitenmaten: | B x D: 140 x 160 cm (basisafmetingen toren) |
| Platformhoogte: | 145 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Naaldhout |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Aantal palen: | 6 |
| Benodigde paalankers: | 6 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Bruin groen |
| Paaldikte (cm): | 8,8 x 8,8 cm |
| Leveringsomvang: | Speeltoren Tilly Classic KDI, dubbele schommel, 2 schommelzitjes, 4 schommelhaken, 4 handgrepen, zandbak, glijbaan |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Belladoor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Een leuke speeltoren
Echt een geweldige speeltoren. Ook de klantenservice is zeer lovenswaardig. Omdat iets niet geleverd kon worden, werd er direct een alternatief aangeboden met eerlijke accommodatie. Bedankt voor alles.
Rondom een geweldige speeltoren
Een verstandige speeltoren, robuust en duurzaam. We hebben de palen in beton gezet en met drie man duurde het ongeveer 7 uur om ze te monteren. We hebben het vooraf geschuurd en geverfd, en nu zou het vele jaren plezier moeten brengen.
Kortom top
Op zich een geweldige speeltoren...alleen de voorboringen en schroeven kloppen soms niet helemaal. De instructies maken het niet noodzakelijkerwijs eenvoudiger? maar wie van puzzelen houdt, doet dat ook graag?? Kwaliteit bovenaan
Ideaal voor de kinderen
Alles was in orde. Van levering tot goed gezaagd hout tot aan de constructie. Het huis en de schommel hebben we nog geschilderd. Ziet er geweldig uit en de kinderen zijn er dol op. Kan het alleen maar aanbevelen. Simpelweg geweldig