- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Tuinkas aluminium Athena zwart met polycarbonaat platen 4 mm
7,5 m², B x D x H: 247 x 302 x 211 cm, inclusief fundering, met dakraam en schuifdeur
Stukprijs adviesprijsMomenteel niet beschikbaar
Tuinkas aluminium Outgarden "Athena" zwart polycarbonaat platen 4 mm
Ongeacht wind en weer het hele jaar door verse groenten, fruit of heerlijke kruiden oogsten – met een tuinkas is dat ook in uw eigen tuin geen probleem. Deze vrijstaande kweekkas neemt een totale oppervlakte van 7,5 m² in en biedt u daarmee ruim voldoende plek voor het zaaien, opkweken én overwinteren van de meest uiteenlopende planten.
Highlights
- HKP-beglazing
De wanden van kanaalplaten van de tuinkas zijn gemaakt van UV-gestabiliseerd polycarbonaat, zijn onbreekbaar en het licht melkachtige oppervlak breekt het licht, zodat meestal geen extra schaduwdoek nodig is. - Tuinkas van aluminium
De slanke zwarte profielen van de kweekkas zijn van aluminium en zeer stabiel. Een snelle en probleemloze montage van het bouwpakket wordt mogelijk gemaakt door een duidelijke montagehandleiding. - Stalen fundament
De tuinkas wordt direct geleverd met een passend funderingsprofiel. Dit verhoogt de kas, zorgt voor extra stabiliteit en voorkomt wegzakken in zachte ondergrond. Het fundament is van verzinkt, kleurgecoat staalplaat en snel en eenvoudig op te bouwen. Het is haaks, absoluut vlak en vereenvoudigt de verdere montage van de tuinkas. - Stabiele dubbele schuifdeur
De kas is voorzien van een soepel lopende dubbele schuifdeur. Wanneer u naast de schuifdeur ook een lamellenraam plaatst, kunt u de ventilatie van de tuinkas optimaal regelen. - Inclusief dakraam
De meegeleverde dakramen voorkomen dat de warmte zich in de kas ophoopt.
Veelzijdig gebruik
Of het nu gaat om het opkweken van fruitplanten, het telen van uiteenlopende kruiden- en groentesoorten of het veilig overwinteren van diverse planten: een kweekkas biedt tal van gebruiksmogelijkheden. Wilt u de kas in de wintermaanden niet als planten- of broeikas gebruiken, dan kunt u er bijvoorbeeld ook tuingereedschap beschut tegen weer en wind in opbergen.
Oogst het hele jaar door vers fruit en groenten
Zo zou een geslaagd jaar met eigen, seizoensverse oogst eruit kunnen zien: plant in het voorjaar bijvoorbeeld bramen, aardbeien, blauwe bessen, savooiekool, koolrabi en radijs. Vanaf de vroege zomer volgen tomaten, komkommers, aubergines, bonen, paprika en andere warmteminnende groenten en fruitsoorten. In de herfst trekken winterharde groentesoorten zoals veldsla, snijbiet, spinazie, pastinaak of schorseneren in de kas, waar ze ook kunnen overwinteren. Zo geniet u het hele jaar door van een verse, aromatische oogst.
Outgarden – hout zonder compromissen
Voordelige merkproducten rond hout en meer: Outgarden biedt eersteklas kwaliteit in tuin- en gereedschapshuizen, speeltoestellen, schuttingen, terrasplanken en tuinkassen. Al vele jaren produceert de fabrikant alles wat uw buitenruimte tot een plezierige verblijfplaats maakt. Innovatieve materialen, hoogwaardig hout en scherpe prijzen – daarvoor staat Outgarden. Kortom: veel tuin voor weinig geld.
Specificaties
| Fabrikant: | Outgarden |
| Dakvorm: | Zadeldak |
| Wanddikte (mm): | 4 mm |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Wandmateriaal: | Polycarbonaat kanaalplaten |
| Venster - Apparatuur: | 2 dakvensters |
| Aantal vensters: | 2 |
| Vloeroppervlak (m²): | 7,50 m² |
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 211 cm |
| Hoofddeur - Deurtype en apparatuur: | Dubbele deur |
| Wandhoogte (cm) / Minimale hoogte (cm): | 141 cm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |