Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer B5053974
Vatsauna Quadro 1 Plus 38 mm naturel
B x D x H: 242,5 x 175 x 205 cm, naturel, incl. 3 ligbanken
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 10-17 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Fabrikant: | KARIBU |
| Bouwmethode: | Steek-/schroefsysteem |
| Benodigde dakbaan: | 2 rollen |
| Dakbedekking: | zonder dakbedekking |
| Dakvorm: | Tondak |
| Houtsoort: | Sparren |
| Aantal ligbanken: | 3 |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Aantal personen: | 2-4 personen |
| Saunakachel: | Zonder saunakachel |
| Bedieningsunit: | Zonder bedieningsunit |
| Deurvariant: | Gebronsde volledig glazen deur |
| Beglazing: | Echt glas |
| Voorruimte: | zonder voorruimte |
| Wanddikte (mm): | 38 mm |
| Aantal kamers: | 1 |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Ligbanken houtsoort: | Esp |
| Versie ligbanken: | 3 ligbanken ong. 55 cm breed |
| Ontwerp van de vloer: | Vaste Houten Vloeren |
| Vloeroppervlak (m²): | 4,24 m² |
| Vloer: | met vloer |
| Afgesloten ruimte (m³): | 6,61 m³ |
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 205 cm |
| Basisafmeting - Diepte (cm): | 146,30 cm |
| Hoofddeur - Doorgangshoogte (cm): | 162,10 cm |
| Hoofddeur - Doorgangsbreedte (cm): | 64 cm |
| Dakvlak (m²): | 5,47 m² |
| Basisafmeting - Breedte (cm): | 191,40 cm |
| Serie: | Quadro Plus |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KARIBU |
| Fabrikant | Woodgarden GmbH |
| Postadres | Eduard-Suling-Str. 17, 28217 Bremen, Deutschland |
| E-mailadres | info@karibu.de |
| URL naar contactformulier | https://www.karibu.de/informationen/kontakt/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Vatsauna Quadro 1 Plus 38 mm naturel"
Beoordeling schrijven
-31% korting
-26% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.999,00
adviesprijs
€ 2.699,00
-62% korting
Inhoud
10 stuks
(€ 15,99 / pakprijs)
€ 15,99
adviesprijs
€ 41,90
-18% korting
-25% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 2.699,00
adviesprijs
€ 3.603,88
-21% korting
-15% korting
-21% korting
-23% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.549,00
adviesprijs
€ 1.999,99
-25% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 4.599,00
adviesprijs
€ 6.099,00
-11% korting
-12% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 2.278,90
adviesprijs
€ 2.479,99
-35% korting
-33% korting
-34% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 4.179,00
adviesprijs
€ 6.287,90
-32% korting
Inhoud
3.7 m
(€ 47,73 / stuk)
vanaf € 47,73
adviesprijs
€ 69,93
-37% korting
-28% korting
-57% korting
Inhoud
1.83 m
(€ 13,99 / stuk)
vanaf € 13,99
adviesprijs
€ 32,76
-35% korting
Inhoud
3.6 m
(€ 27,99 / stuk)
vanaf € 27,99
adviesprijs
€ 42,84
-31% korting
-29% korting
Inhoud
1.83 m
(€ 17,99 / stuk)
vanaf € 17,99
adviesprijs
€ 25,44
Laatst bekeken