- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Klebevinyl Objekt “Eiche Authentik” landhuisdeel
2,5 mm dik, gestructureerd, geschikt voor vochtige ruimtes
Pakketprijs (3.345 m²):€ 63,52 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor plakvinyl Objekt eiken authentiek landhuisdeel
Dikte 2,5 mm, verlijming, geschikt voor vochtige ruimtes
Vinyl is een absolute allrounder en overtuigt door een eenvoudige installatie en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor bijna elke ruimte en onderscheidt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
Het aantrekkelijke eikenhoutdecor voelt zich thuis in vrijwel elke moderne interieurstijl. Landhuisdelen hebben met hun 1-strooks-look een natuurlijke en rustieke uitstraling, waardoor elke ruimte extra warm en uitnodigend aanvoelt. De voegloze optiek van de vloer zorgt voor een glad, uniform en harmonieus totaalbeeld.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 22,9 cm zijn de vinylplanken niet alleen in een handomdraai te leggen, ze ogen ook bijzonder hoogwaardig en ruimtelijk.
Technische details
De opbouw van de vinylvloer is meestal vijflaags: de slijtvaste, PU-versterkte slijtlaag die samen met de decorfolie is geperst, daaronder de vinyldrager, vervolgens de dragerplaat en de onderste contralaag die het werken van de plank tegengaat.
Bij deze vloer gaat het om rigid vinyl. Dankzij de stabiele SPC-kern, die het hart van de vloer vormt, heeft dit type vinyl een verhoogde stijfheid en robuustheid. Rigid vinyl is daardoor bijzonder vormstabiel en kan probleemloos over een bestaande vloerbedekking worden gelegd. Dankzij de SPC-kern is de vloer hittebestendig en waterbestendig – ideaal voor vochtige ruimtes, serres en kamers met ramen tot op de vloer. De 0,55 mm dikke slijtlaag garandeert een bijzonder lange levensduur en een hoge weerstand tegen stoten en krassen. Optimale bescherming tegen vocht is een belangrijk kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daarom uitermate geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. Voor gebruik op een warmwater-vloerverwarming is deze vloer goedgekeurd.
Deze vinylvariant is alleen geschikt voor volledige verlijming. In de industriële sector kan de vloer dankzij gebruiksklasse (NK) 42 zelfs worden toegepast in intensief belaste opslagruimtes met voertuigverkeer.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren, laminaat, vloeren van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare producten. De fabrikant zet met jarenlange ervaring in op de belangrijkste componenten: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en consequent lage prijzen – voor langdurige tevredenheid. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige franje.
Specificaties
| Lengte (cm): | 122 cm |
| Breedte (cm): | 22,90 cm |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Serie: | Object |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Eik Authentic |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 42 |
| Dikte (mm): | 2,50 mm |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Legtype: | Verlijmen |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 12 stuks per pakket, komt overeen met 3,345 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |