- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer kleefvinyl Objekt Eiche visgraat, harmonisch
2,5 mm dik, verlijmde installatie, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes
Pakketprijs (1.872 m²):€ 35,55 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor plakvinyl Objekt eiken visgraat harmonisch
Dikte 2,5 mm, verlijming, geschikt voor vochtige ruimtes
Vinyl is een echte alleskunner en overtuigt door de eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor vrijwel iedere ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
Het decor met typische eikenhoutnerf vangt perfect de stijl van de rustieke moderne inrichting. Het visgraatdesign oogt luxueus en creëert een uitzonderlijke sfeer. Deze naadloos ogende vloerbedekking zorgt dankzij de strak op elkaar aansluitende planken voor een egaal en harmonieus totaalbeeld. Dankzij de modernste productietechnieken worden patroonherhalingen in de oppervlaktestructuur tot een minimum beperkt, waardoor een natuurlijk en authentiek houtuiterlijk ontstaat.
Technische details
De opbouw van vinylvloeren is doorgaans vijflagig: bovenaan de PU-versterkte slijtlaag, die samen met de decorfolie wordt geperst tot een slijtvaste toplaag, vervolgens de vinyldrager, daaronder de dragerplaat en de contralaag, die de plank vormvast maakt.
Bij deze vloer gaat het om rigid vinyl. Door de stabiele SPC-kern als kloppend hart heeft dit speciale vinyltype een verhoogde stijfheid en robuustheid. Rigid vinyl is daardoor bijzonder vormstabiel en kan probleemloos over een bestaande vloerbedekking worden gelegd. Dankzij de SPC-kern is de vloer hittebestendig en waterbestendig – ideaal voor vochtige ruimtes, serres en kamers met raamoppervlakken tot aan de vloer. De 0,55 mm dikke slijtlaag die het oppervlak bedekt, maakt deze vloerbedekking extra duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. Dankzij de vochtbestendigheid kan deze vinylvloer ook worden geïnstalleerd in vochtige ruimtes zoals badkamer of keuken. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge thermische geleidbaarheid, waardoor hij uitstekend geschikt is voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Om voldoende stabiliteit en levensduur te garanderen, moet deze vinylvloer volledig worden verlijmd. In industriële omgevingen kan de vloerbedekking dankzij gebruiksklasse (NK) 42 zelfs worden toegepast in intensief gebruikte magazijnen met voertuigverkeer.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren, laminaat, vloerbedekkingen van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare producten. De fabrikant zet met jarenlange ervaring in op de belangrijkste componenten: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en blijvend lage prijzen – voor langdurige voldoening. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige franje.
Specificaties
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Lengte (cm): | 76,50 cm |
| Breedte (cm): | 15,30 cm |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Serie: | Object |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Eik visgraat harmonieus |
| Legpatroon: | Visgraat |
| Belastingscategorie: | 42 |
| Dikte (mm): | 2,50 mm |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Legtype: | Verlijmen |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 16 stuks per pakket, komt overeen met 1,872 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |