- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer klikvinyl Modern Eiche Leinen landhuisdeel
5 mm dik, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, gestructureerd oppervlak, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.235 m²):€ 49,15 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor klikvinyl Modern eiken linnen landhuisdeel
Dikte 5 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinyl is een echte allrounder en overtuigt door de eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer past in bijna elke ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
De typische eikenhoutnerf van het decor straalt tijdloze klasse en een huiselijke warmte uit. Landhuisdelen hebben met hun 1-strooks uitstraling een natuurlijke, rustieke look die elke ruimte meteen gezellig maakt. De rondom lopende 4-zijdige V-groef benadrukt het plankkarakter. Deze vloer krijgt dankzij het gestructureerde oppervlak een levensechte houtlook die nauwelijks van echt te onderscheiden is.
Met een breedte van 22,9 cm is deze vinylplank bijzonder indrukwekkend: hij oogt niet alleen zeer stabiel – hij ziet er gewoon krachtig en stijlvol uit.
Technische details
De meeste vinylvloeren hebben een vijflaagse opbouw: de bovenste laag bestaat uit het decor, dat samen met de PU-versterkte slijtlaag wordt samengeperst tot een robuust overlay. Daaronder ligt de vinylkern als drager. De volgende laag is de dragerplaat. Helemaal onderaan zorgt de contralaag voor stabiliteit.
Bij deze vloer gaat het om rigid vinyl. Dankzij de stabiele SPC-kern, die het hart van de vloer vormt, heeft dit speciale type vinyl een verhoogde stijfheid en robuustheid. Rigid vinyl is daardoor bijzonder vormstabiel en kan probleemloos over een bestaande vloerbedekking worden gelegd. Dankzij de SPC-kern is de vloer hittebestendig en waterbestendig – ideaal voor vochtige ruimtes, maar ook voor serres en kamers met ramen tot op de vloer. Door de 0,3 mm dikke slijtlaag die het oppervlak beschermt, is de vloerbedekking bijzonder duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daarom uitstekend geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. De plaatsing boven een warmwater-vloerverwarming is zonder problemen mogelijk.
In een handomdraai worden deze planken zwevend gelegd – dankzij het praktische kliksysteem. Met gebruiksklasse (NK) 31 is de vloer geschikt voor lichte belasting, zoals in kleine kantoren of vergaderruimtes. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vangt een deel van het loop- en contactgeluid op en vermindert zo storende geluiden tijdens het lopen – ook voor de buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren, laminaat, vloerbedekkingen van het duurzame natuurlijke materiaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare producten. De fabrikant vertrouwt met jarenlange ervaring op de belangrijkste componenten: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en consequent lage prijzen – voor langdurige voldoening. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige franje.
Specificaties
| Lengte (cm): | 122 cm |
| Breedte (cm): | 22,90 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Serie: | Modern |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Eik Linnen |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 31 |
| Dikte (mm): | 5 mm |
| Slijtlaag: | 0,3 mm |
| Verbinding: | 2G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pakket, komt overeen met 2,235 m² |
| Draagerplaat: | SPC - Rigid Board |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |