- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer klikvinyl rustiek eiken zand landhuisdeel
5 mm dik, kliksysteem, geïntegreerde geluiddempende onderlaag, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.235 m²):€ 44,68 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 15-27 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor klikvinyl rustiek eiken zand landhuisdeel
Dikte 5 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinyl is een absolute allrounder en overtuigt door de eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor bijna elke ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurige vreugde van je nieuwe vloer.
Optiek
Het decor met de typische eikenhoutnerf karakteriseert perfect de stijl van de rustieke moderniteit. Het klassieke 1-strooks landhuisdeelformaat geeft elke ruimte een harmonische sfeer, waardoor je interieur bijzonder natuurlijk oogt. De 4-zijdig rondom lopende V-groef versterkt het karakter van de plank en geeft extra structuur. Met zijn natuurlijke nerf zorgt deze vloer voor een aangename totaalindruk.
Het extra brede XXL-formaat van 229 mm maakt indruk door de royale uitstraling, waardoor het decor nog beter tot zijn recht komt.
Technische details
De meeste vinylvloeren hebben een vijflaagse opbouw: de bovenste laag bestaat uit het decor, dat samen met de PU-versterkte slijtlaag tot een robuuste toplaag is geperst. Daaronder bevindt zich de vinylkern. De volgende laag is de dragerplaat. Helemaal onderaan zorgt de contralaag voor stabiliteit.
De planken hebben een breedte van 229 mm, een lengte van 1220 mm en zijn 5 mm dik. Dankzij de 0,3 mm dikke slijtlaag die het oppervlak bedekt, is deze vloerbedekking bijzonder duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. Dit product is voorzien van een waterbestendige dragerplaat en is daarom uitstekend beschermd tegen vocht. Daardoor kan deze vloer probleemloos worden gelegd in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge thermische geleidbaarheid, waardoor hij geschikt is voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Met behulp van de slimme "2g Välinge" klikverbinding gaat de installatie snel en eenvoudig. Met de commerciële gebruiksklasse (NK) 31 is deze vloer geschikt voor lichte belasting, zoals in kleine kantoren of vergaderruimtes. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vangt een deel van het loop- en contactgeluid op en vermindert zo storende geluiden tijdens het lopen – ook prettig voor de buren.
Let op: de kleur van het product kan er bij u thuis anders uitzien dan op de afbeeldingen die u online in onze webshop ziet. Kleurverschillen kunnen optreden, bijv. door individuele lichtomstandigheden in uw huis, de kalibratie en instellingen van uw scherm en de specifieke materiaaleigenschappen (nerf, structuur). Bovendien kan de kleur van een materiaal onder verschillende hoeken en lichtbronnen enigszins variëren; verschillende oppervlaktestructuren weerkaatsen het licht op een andere manier en beïnvloeden daardoor ook de kleurwaarneming.
BASICfloor – meer dan een vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren, laminaat, vloerbedekkingen van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare producten. De fabrikant zet met jarenlange ervaring in op de belangrijkste componenten: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en blijvend lage prijzen – voor langdurig woonplezier. Betrouwbaar, gunstig geprijsd en zonder overbodige franje.
Specificaties
| Lengte (cm): | 122 cm |
| Breedte (cm): | 22,90 cm |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Kleur: | Grijs |
| Schaduw: | helder |
| Decor: | Eik rustiek grijs |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 31 |
| Dikte (mm): | 5 mm |
| Slijtlaag: | 0,3 mm |
| Verbinding: | 2G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |